6 січня віннчиан кличуть на 8-й велопарад Дідоморозів. Учасники велопараду обов'язково повинні мати при собі атрибут Діда Мороза, Санта Клауса або св. Миколая, Снігурки або просто прикрасити свій велосипед. На фініші всі учасники зможуть прийняти участь в конкурсі на найліпший костюм та отримати новорічний подарунок в номінаціях: Велодідомороз, Велоснігурка, Новорічний Олень (найкраще прикрашений байк) та  Навколоноворічний креатив (сніжинки, зайчики, білочки - в кого на що фантазії вистачить)

Про це розповідають організатори велопараду на сторінці Критична Маса у мережі Фейсбук

Отже, дата велопараду: 6 січня 2018 року. Час збору - 12:00  на Майдані Незалежності. Старт велопараду о 12:30

"Маршрут: Майдан Незалежності - Козицького - Грушевського - ЦПКіВ - Пирогова - Келецька - 600-річчя - Хм.Шоссе - Соборна - Майдан Незалежності

Фініш: Резиденція Діда Мороза

Під час руху ми завітаємо на новорічну ялинку на площі Європейській (біля башти), в ЦПКіВ ім.Горького та прокатаємось містом і створимо собі і мешканцям новорічно-різдвяний настрій.

Ми намагаємось продовжити добру традицію започатковану минулоріч: подарунки тим хто того найбільше потребує. Тож є задум завітати в ВОДЛ відделення онкології і привітати діток що там знаходяться. Крім того плануємо зібрати смаколиків і т.д для одного з дитячих будинків Вінниччини.

Завтра вінничан запрошують на велопарад Дідоморозів

Більш детальну інформацію про те що необхідно/пункти збору викладуть трохи згодом куратори цього напрямку Владислава Гончар і Наталья Сиденко

У випадку несприятливих погодних умов захід не буде переноситись на іншу дату.

Для довідки: Велопарад дідоморозів - це велосипедний парад-маскарад, вулицями міста Вінниця. Кожен учасник одягнутий у одяг Діда Мороза або Санта Клауса. Якщо одягу учасник не має - обов'язкова присутність однієї із атрибутик - борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

Ми - не секта, не партія, і ми нічого не пропагуємо даним заходом. Ми - це усі, хто вважає, що велосипед - більше ніж просто велосипед. Усе це - тільки заради власної розваги та фану.

Увага!!!

Організатор у особі #дарагая_редакція не несе відповідальності за здоров'я та життя учасників. Особи, які прийматимуть участь у Велопараді Дідоморозів, своєю присутністю засвідчують те, що вони вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров'я та життя під час участі у заході.

Для Вашої ж безпеки під час заходу одягніть, будь ласка, шолом!" - пишуть у мережі організатори.Переглядів: 2119
Поширень: 0