6 січня, в переддень Різдва,  у Вінниці стартував  традиційний  Велопарад  Дідоморозів. Організатори святкового заходу -  ГО «Критична маса Вінниця»  і  «Вінниця  мобільна», підтримку надають  Вінницька міська рада  та народний депутат-вінничанин Сергій Кудлаєнко, який щороку особисто бере участь  у велопараді за кермом байка.

«Велопарад  вже 8-ий рік поспіль  зустрічає вінничан вітаннями та гарним настроєм, це заряд оптимізму на цілий рік і бажання змінювати життя на краще, адже велосипед – це здоров’я, чисті вулиці та повітря.  Такі заходи об’єднують і створюють свято не тільки учасникам, а й усім вінничанам», - зауважив  Сергій Кудлаєнко перед стартом колони велосипедистів.

Велоактивісти  привітали вінничан з новорічними та різдвяними святами парадом Дідоморозів

«Я педагог за фахом, навчаю дітей і, зазвичай, серйозна людина, але так хочеться  знайти час і повернутись в дитинство, озирнутись навколо, порадіти і прокататись з друзями новорічними вулицями  на велосипеді, який я люблю з дитинства. Це чудовий захід і у велопараді я завжди беру участь», - розповіла пані Інга, вінничанка, учасниця велопараду.

Велоспільнота вінничан  на прикрашених  велобайках і з новорічною символікою прокатались вулицями Вінниці, стартували  з майдану Незалежності  і  фінішували на Резиденції Діда Мороза, де відбулось урочисте нагородження учасників – переможців у номінаціях з креативного вбрання та прикрас.

Велоактивісти  привітали вінничан з новорічними та різдвяними святами парадом Дідоморозів

Нагороди  вручав головний вінницький Дід Мороз – Олександр Шемет, Сергій Кудлаєнко влаштував для всіх учасників  традиційне частування  із смаколиками та гарячим чаєм.

Велоактивісти  привітали вінничан з новорічними та різдвяними святами парадом Дідоморозів

За словами організаторів, близько ста вінничан взяли участь у заході, крім того,  під час акції було зібрано благодійні кошти на підтримку і  лікування  хворих дітей.

Велоактивісти  привітали вінничан з новорічними та різдвяними святами парадом ДідоморозівПереглядів: 1632
Поширень: 0