Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

20.02.18 13:34 1822

Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

Мобільний додаток OCBB.UA має стати незамінним помічником у вирішенні всіх питань для кожного мешканця багатоповерхівки. Його розробили у компанії IT-Room, яку очолює Віктор Бронюк. У Вінниці ним уже користуються понад 50 будинків.

Вперше в одному онлайн-функціоналі об’єднані всі аспекти та функції, що спрощують життя і мешканцям, і головам ОСББ. У додатку є п’ять розділів. Одразу після реєстрації свого будинку на OCBB.UA мешканці отримують інструменти, які допомагають зекономити дорогоцінний час і вирішити проблеми комунікації між власниками квартир, головою ОСББ і управляючою компанією.

Розділ «Мій Будинок» надає детальну інформацію по будинку – від технічної характеристики, тарифів і всієї документації по ОСББ до фінансових звітів по доходах/витратах будинку і списку боржників. Другий розділ - «Події будинку» зібрані online-голосування, актуальні обговорення та оголошення від голови ОСББ або управляючої компанії. Третій розділ - «Спілкування» - зручний форум для обговорення та вирішення будь-яких проблем між сусідами, де у кожного є можливість висловити свою думку та оцінити якість та рівень надання послуг обслуговуючої компанії. Четвертий -«Куплю/продам» - огляд корисних послуг – від виклику лікаря, замовлення транспортних квитків і доставки їжі до можливості продати/купити нерухомість без ріелторів.

У Вінниці розробили мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

Розділ дає можливість розказати про свою діяльність сусідам, надати їм і навзаєм отримати приємні знижки. Та п’ятий розділ - «Афіша подій твого міста» де зібрана інформація про цікаві тренінги, семінари, публічні заходи та найважливіші події міста. У компанії IT-Room запевняють, що це унікальний додаток для всієї України.

«Хочеш реальних змін на краще? Не чекай, що звідкись прийде добрий дядько чи тітка і все зробить за тебе. Зміни потрібно починати із себе. Цього принципу я дотримуюсь вже багато років і не раз пересвідчувався, що тільки такий підхід реально працює. Сьогодні компанія IT-Room для мене – це можливість спільно з найкращими професіоналами IT- сфери створювати й успішно втілювати у життя потрібні та важливі соціальні проекти. Безкоштовний онлайн-функціонал OCBB.UA – один з них і ми з величезною радістю презентуємо його Україні», - каже керівник компанії IT-Room Віктор Бронюк.

У Вінниці розробили мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

На OCBB.UA передбачено все – від контролю фінансових питань, онлайн-оплати комунальних платежів до інформації про корисні послуги та події, доступні поблизу будинку.

«Під час розробки проекту нашим принциповим завданням було надання людям доступу до всієї фінансової звітності та онлайн-голосувань, механізм яких буде налагоджено так, що у 90 % питань головам ОСББ не потрібно буде збирати підписи. Завдяки технології майбутнього блокчейн, яка унеможливлює підробку даних, онлайн-голос матиме юридичну силу. І це дійсно можна назвати революцією у сфері управління багатоквартирними будинками, адже економить час і головам ОСББ, і самим мешканцям. Крім того, у нашому додатку всі можуть оцінити якість та рівень послуг обслуговуючої компанії, а також мають змогу публічно звернутися до обслуговуючої компанії стосовно діяльності свого ОСББ і отримати офіційну відповідь. Принципово нові можливості управління, планування та контролю покликані об'єднати співвласників ОСББ із головою ОСББ та обслуговуючою компанією з метою підвищення якості партнерських відносин та оперативного впливу мешканців на кінцевий результат послуг», - відзначив автор проекту Дмитро Дідик.

У Вінниці розробили мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

Відвідав презентацію мобільного додатку OCBB.UA і секретар міської ради Павло Яблонський. Він зазначив, що даток буде корисним мешканцям багатоповерхівок і значно спростить роботу головам ОСББ.

«Ми живемо у XXI столітті і автоматизація процесів – це не від’ємна складова розвитку суспільства в цілому. Додаток дає можливість спостерігати в онлайн режимі за рухом коштів будинку, можна провести онлайн збори, що дасть можливість економити час, адже важко зібрати мешканців на збори. Я переконаний, що додаток буде корисним і доступним для усіх бажаючих», - додав Павло Яблонський.

У Вінниці розробили мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

Наріз завантажити додаток у Play Market можуть лише вінничани, але розробники запевняють, що найближчим часом програма буде доступною для жителів всіх регіонів України. У компанії уже є запити на придбання права на використання програми у декількох країнах, у яких теж запроваджується практика ОСББ.

У Вінниці розробили мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

Фото

Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок Віктор Бронюк презентував мобільний додаток ОСВВ.UA для мешканців багатоповерхівок

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)