5 березня за підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України автопарк поліції Вінниччини поповнився новими транспортними засобами.

В урочистій обстановці начальник обласного главку поліції Юрій Педос та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили працівникам груп реагування патрульної поліції ключі від 13 «Skoda Rapid» та 8 «Renault Duster». Конвойна служба отримала новий автозак, відділення забезпечення автотранспортом - автобус.

Службові автомобілі «Skoda Rapid» та «Renault Duster» використовуватимуться групами реагування патрульної поліції в районах області для ефективної роботи з забезпечення безпеки громадян. Це дозволить поліцейським швидше та якісніше реагувати на повідомлення про правопорушення, протидіяти вуличній злочинності.

Поліцейські Вінниччини отримали нові службові автівки

Генерал поліції третього рангу Юрій Педос націлив підлеглих на якісне виконання службових обов’язків та зазначив, що їх головне завдання – це попередження вчинення правопорушень, оперативне реагування на повідомлення громадян, Крім того нові іномарки забезпечуватимуть правопорядок на автошляхах області. Для ефективного використання нового транспорту був зроблений аналіз найбільш аварійних ділянок доріг.

Поліцейські Вінниччини отримали нові службові автівки

Губернатор Вінниччини Валерій Коровій зазначив, що сьогодні перед поліцією стоїть багато викликів, разом з тим доводиться працювати в час, коли є можливість рухатись вперед в розрізі покращення матеріально-технічного забезпечення. Очільник області зазначив, що поліцейські мають належним чином виконувати свої обов’язки та повинні забезпечити безпеку.

Поліцейські Вінниччини отримали нові службові автівки

Охорону публічної безпеки в області забезпечують 52 нові службові автівки, частина з яких була придбана за рахунок місцевого бюджету завдяки підтримки влади.

Поліцейські Вінниччини отримали нові службові автівки

Поліцейські Вінниччини отримали нові службові автівкиПереглядів: 3363
Поширень: 0