Вінницьке відкриття модного міні подіуму  Адель Череватова, яке вперше минулого року отримала у Вінниці титул Міні Модель Вінниці 2017, вразила журі безпосередністю та природністю рухів, жестів, міміки. І разом з тим - неперевершеною професійністю. Її перемога стала несподіванкою в першу чергу для родини і звісно для решти учасниць, які вже не раз долали подіум з префіксом «міні»

Таким самим яскравим та неочікуваним відкриттям стала Адель і у Києві на відповідному всеукраїнському конкурсі міні-моделей "Ukrainian Fashion Kids" серед 23 учасниць. Їхала туди п’ятирічна дівчинка без будь-яких острахів з повною впевненістю привезти корону переможниці.

5-річна вінничанка Адель Череватова отримала титул Міні Топ Модель України

Готувала до важливого конкурсу відома у модельному колі Лілія Поліщук - засновниця модельного агенства Princess та організатор конкурсу Місіс Вінниця. Лілія першою помітила в маленькій дівчинці творчі здібності, талант відчувати подіум та публіку, а також отримувати від цього задоволення.

Тепер Адель Череватова носить поважний титул Маленька Топ Модель України 2018 і готується до світового конкурсу.Переглядів: 3326
Поширень: 0