Сьогодні, 26 квітня, у вінницькій міській раді перед початком засідання виконавчого комітету відзначили ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Грамоти, подяки та грошові премії чорнобильцям вручили міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський. Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

26 квітня в Україні відзначають 32 роковини аварії на ЧАЕС. Це одна із найбільших техногенних катастроф в історії людства. Сергій Моргунов подякував ліквідатором аварії за їхній героїзм.

«Це трагедія не тільки для України, а й для всього світу. Можна довго говорити про те, скільки постраждало людей, про тих, хто змушений був покинути свої домівки, про ті населені пункти, які залишилися пустими, та скільки ще треба зробити для того, аби ліквідувати наслідки аварії. Надзвичайно велику роль у ліквідації аварії відіграли ті люди, які проявили неймовірний патріотизм і героїзм, які не думали, чим це обернеться для них в майбутньому ця трагедія. Про цю аварію потрібно пам’ятати і робити все для того, щоб це більше не повторилося», - сказав міський голова Сергій Моргунов.Переглядів: 1814
Поширень: 0