2 травня у Вінниці розпочав свою роботу XIII Міжнародний дитячий фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало». У фестивалі беруть участь колективи з Вінниці та Вінницької області, різних міст України, а також – з Америки, Польщі, Молдови, Литви та Туреччини. Загалом більше тисячі дітей та 20 колективів.

Цього року Міжнародний дитячий фестиваль «Барвінкове кружало» проходитиме у Вінниці вже в тринадцятий рік поспіль. За цей час у ньому взяло участь понад 15 тисяч дітей з більш ніж 20 країн світу та різних регіонів України.

Привітали учасників фестивалю заступник міського голови Галина Якубович, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та народний депутат України Олександр Домбровський. «Хочу передати вам вітання від Вінницького міського голови Сергія Моргунова та привітати вас у Вінниці. Нехай ті дні, які ви проведете у нашому місті, будуть насиченими і сповненими нових знайомств. Тринадцять років поспіль ми раді приймати гостей», - привітала учасників фестивалю заступник міського голови Галина Якубович.

Більше 20 колективів беруть участь фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало»

«Барвінкове кружало дає нам можливість у ці травневі дні перетворюватися в один великий колектив. Танець – це особливе містичне передавання енергії, яка не має мови, але усі його розуміють. Це велике єднання з українським народом, яке так потрібно сьогодні для кожного з нас», - зазначив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

3 травня об 11:00 годині у театрі Садовського розпочнеться концерт народного ансамблю танцю «Барвінок».

Більше 20 колективів беруть участь фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало»

Наступного дня, 4 травня, об 11-ій годині у Вінницькому державному педагогічному університеті відбудеться концерт «Дружби» всіх учасників фестивалю.

Більше 20 колективів беруть участь фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало»

А церемонія закриття фестивалю пройде 5 травня о 17-ій годині у театрі імені Садовського. Організатори запрошують усіх бажаючих відвідати фестиваль. Вхід на виступи колективів безкоштовний.

Більше 20 колективів беруть участь фестиваль народної хореографії «Барвінкове кружало»Переглядів: 2247
Поширень: 0