Про це в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун повідомила на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук.

"Повертаюсь з Вінниці, де мала надихаючу зустріч з учасниками національної асамблеї Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків.

Говорили про трансформацію системи охорони здоров‘я, освіту, обміни, стажування, інтернатуру, ординатуру, онлайн-курси та ще багато різного. Ukrainian Medical Students' Association чудова спільнота молодих медиків, які прагнуть бути частиною змін і не бояться бути першопрохідцями. Носії нової культури, які докорінно змінять українську медицину у найближчі роки. Захід відбувався у стінах Вінницького національного медичного університету, за розвитком якого теж уважно спостерігаємо.

В.о. міністра охорони здоров’я без попередження перевірила Вінницьку міську станцію швидкої медичної допомоги

Після зустрічі традиційно без попередження навідалась до вінницької міської станції швидкої допомоги. У вихідні дні роботи завжди стає більше. Намагалась не відволікати дуже сильно співробітників і переконавшись у належному забезпеченні та поспілкувавшись про перспективи розвитку напрямку екстреної медицини поїхала далі"- написала Уляна Супрун.

В.о. міністра охорони здоров’я без попередження перевірила Вінницьку міську станцію швидкої медичної допомоги

В.о. міністра охорони здоров’я без попередження перевірила Вінницьку міську станцію швидкої медичної допомогиПереглядів: 4343
Поширень: 0