До Дня Перемоги на проспекті Космонавтів у Вінниці відбувся концерт у рамках проекту «Славним прадідам великим – правнуки достойні». У ньому взяли участь 120 дітей з Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька». Співорганізатори заходу – депутати міської ради Олександр Парвадов, Павло Задорожнюк, Олександр Дан, Андрій Андрєєв.

«Вітаю всіх з Днем Перемоги, бажаю щастя, успіхів, благополуччя та мирного неба, – звернувся до присутніх депутат міської ради Олександр Парвадов. – Я сьогодні дуже радий знаходитись тут, на цій сцені, в оточенні чудових артистів з школи мистецтв «Вишенька». Приємно, що концерт відбувається на оновленому, чудовому проспекті Космонавтів, де щодня збирається багато вінничан, адже тут створені всі умови для відпочинку».

Сотні вінничан побували на концерті «Славним прадідам великим – правнуки достойні»

Також присутніх привітала директор школи мистецтв «Вишенька» Тетяна Заїчко. «Вітаю усіх з чудовим і дуже важливим для всіх нас святом. Бажаю здоров’я, добробуту, благополуччя, а саме головне – миру», – зазначила Тетяна Заїчко.

Сотні вінничан побували на концерті «Славним прадідам великим – правнуки достойні»

На концерті побували сотні вінничан. «Мені дуже сподобався концерт, почула багато улюблених українських пісень, від деяких з них навіть виступали сльози на очах. Ми всі повинні цінувати той подвиг, який зробили для нас ветерани, і розповідати про них своїм дітям», – зазначила вінничанка Ірина, яка прийшла на концерт з донькою.

Сотні вінничан побували на концерті «Славним прадідам великим – правнуки достойні»

«Тут панує зворушлива атмосфера. Діти, які показують танцювальні та музичні номери, дійсно талановиті. Вони чудово передають віру в перемогу та незламність духу, біль втрат та надію на майбутнє», – каже пенсіонер Євген Борисович.

Сотні вінничан побували на концерті «Славним прадідам великим – правнуки достойні»Переглядів: 1867
Поширень: 0