На честь Міжнародного захисту дітей яскраве свято влаштували у Вінниці для дітей учасників АТО, військовослужбовців та волонтерів.

Ідею, що належить  активістам  Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойвих дій та волонтерів АТО» та Громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО», допомогли реалізувати Вінницька міська рада та численні спонсори.

Захід розпочався із благодійної спортивної акції за участі військовослужбовців ЗСУ та силових відомств Вінниччини з метою зібрати кошти на оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей у «Подільському Артеку». Як повідомили організатори, участь у мінімарафоні, що пройшов по вул. Хмельницьке шосе - від пл.К Могилка до Центрального парку міста, передбачала благодійний внесок від організацій та установ –учасників, а також від всіх охочих долучитись до акції.

 Вінницькі активісти влаштували для діток АТОвців та волонтерів свято

Спортивні  військовослужбовці, а їх було близько тисячі,  подолали дистанцію надзвичайно швидко - першим  вручили призи  від спонсорів заходу. Марина Горпиніч - капітан, зв’язківець штабу ВПС ЗСУ та Костянтин Бабій - молодший сержант вч 2287 ВПС ЗСУ отримали сертифікати на подорож  від туристичної агенції Вінниці.

 Вінницькі активісти влаштували для діток АТОвців та волонтерів свято

«Я не очікувала  подарунка, просто взяла участь – тому що підтримую такий захід. Мені взагалі подобається благодійність і тим більше, коли мова йде про дітей зі Сходу», - прокоментувала свої перші враження від акції переможниця – Марина Горпиніч.

 На фініші спортивної акції,  у Центральному парку міста, учасників зустрічали діти атовців та волонтерів. Близько 300 дітей і їх батьків з Шаргородського, Барського, Муровано-Куриловецького, Гайсинського, Калинівського, Літинського, Томашпільського та Немирівського районів запросили організатори до Вінниці на свято дитинства.

 Вінницькі активісти влаштували для діток АТОвців та волонтерів свято

«Я вперше на такому святі, кожних два-три місці відбувається ротація, тож можу за кілька днів знову бути в АТО.  Використовую час, щоб побути з дітьми, от сьогодні приїхав з донькою до Вінниці, адже така нагода не часто випадає, особливо в такий гарний день », - розповів військовослужбовець ЗСУ з Турбова, пан Володимир.

Вінницькі активісти влаштували для діток АТОвців та волонтерів свято

«Ми багато працюємо із родинами учасників АТО, декілька разів вже збирали хлопців разом з дружинами, аби вони пройшли психологічну реаблітацію, проблем вистачає, є і розлучення, непорозуміння, адже разом з чоловіками весь час  воюють і їх жінки, тому сьогодні дуже важливо захистити дитину і зберегти родину – це наше гасло. Розумієте, вони отримують соціальні пільги, якусь матеріальну допомогу чи інші преференції від держави, але все починається із родинного тепла. Допомогли спонсори,  наприклад - Сергій Кудлаєнко завжди підтримує з багатьох питань, не тільки сьогодні. Ми привезли 12 автобусів із дітьми та батьками, повезли їх у розважальний центр, музей ретроавтомобілів, планетарій, атракціони, частування, покатали на святковому трамвайчику - посмішки і радість в очах малюків і батьків, багато гостей залишились ще подивитись на вінницький фонтан, свято вдалося, ми подарували всім гарні емоції та згуртували родини, а це - головне», - пояснила Валентина Михайлівна Вельган, голова Шаргородського осередку Спілки.

Вінницькі активісти влаштували для діток АТОвців та волонтерів свято

Народний депутат–вінничанин, який підтримав акцію, привітав учасників та побажав родинам атовців миру і благополуччя. Про свої враження  від заходу  він  написав на свої сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

 Вінницькі активісти влаштували для діток АТОвців та волонтерів свято

«Свято для дітей учасників АТО та волонтерів зібрало понад 1000 учасників. Кращі локації та відпочинкові зони міста подарували малечі та їх батькам гарні емоції та незабутні враження. Хочу подякувати всім, хто долучився до благодійної спортивної акції для оздоровлення дітей зі сходу та ініціаторам дитячого свята – Громадській Спілці учасників бойових дій та волонтерів АТО. Підтримав ідею і допоміг організаторам, адже йдеться про родини наших захисників. Дякую всім учасникам.  Миру і щасливого дитинства дітям України!».Переглядів: 1464
Поширень: 0