Акція «Зробимо життя безпечним!»

21.06.10 12:13 3655

18 червня у Головному управлінні МНС України у Вінницькій області пройшла акція «Зробимо життя безпечним!», організована для міжшкільних таборів відпочинку м. Вінниці.

Акція «Зробимо життя безпечним!»

Почесним гостем цього заходу став Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Дітям, серед яких в основному були школярі молодших класів, працівники оперативно-рятувальної служби цивільного захисту продемонстрували бойову техніку, розповіли про спеціальне обладнання, розташоване у відсіках пожежних машин. Як зазначив начальник Головного управління МНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, дуже важливим є те, аби діти змалку знайомилися з основами безпеки життєдіяльності, вивчали елементарні правила поведінки у складних ситуаціях.

Саме для цього після показу пожежно-рятувального озброєння дітей було запрошено в музей служби «101». Там екскурсовод не тільки ознайомив вихованців міжшкільного табору (на базі СЗШ №2) з минувшиною МНС, а й з допомогою електрифікованих макетів докладно розповів, до чого можуть призвести порушення правил безпеки життєдіяльності, зокрема пустощі з вогнем.
Підсумовуючи проведення акції Володимир Гройсман висловив задоволення тим, як діти охоче сприймають новий для них матеріал, і тим, як облаштовані зали музею.
Робота ж ГУ МНС України у Вінницькій області в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо життя безпечним!» триває.

Олександр Кутовий,
начальник Центру пропаганди
ГУМНС України у Вінницькій області

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління МНС України у Вінницькій обл.
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)