Першокласники, які ростуть без батьків, зустрілись із міським головою

30.08.10 12:33 2458

Уже традиційно напередодні нового навчального року міський голова Володимир Гройсман зустрівся із сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, які вперше переступлять поріг школи. Цьогоріч таких першачків п'ятеро і 27 серпня вони разом з своїми опікунами спілкувались із очільником міста.

Першокласники, які ростуть без батьків, зустрілись із міським головою

Зустріч із малечею пройшла у теплій та дружній атмосфері. Діти були небагатослівні, але щирі і безпосередні. Вони отримали від мера Вінниці шкільне приладдя, грошову допомогу та багато солодощів та пообіцяли гарно вчитись у школі.

Першокласники, які ростуть без батьків, зустрілись із міським головоюЩоразу під час зустрічі із міським головою діти говорять про те, що вони з задоволенням ідуть вчитись. А очільник міста повідомляє, що відмінники обов'язково будуть відзначені міською радою за гарні оцінки. Минулого року таку обіцянку дав Ігор Місевський і виконав її. Тому по завершенню навчального року він отримав від міського голови подарунки, а заразом повідомив, що він налаштований й надалі успішно вчитись, аби бути розумним та успішним. Цьогоріч така традиція буде продовжена і по завершенню навчального року діти знову зможуть отримати подарунки, але вже за підсумками навчання.

Останнім часом у Вінниці відзначається позитивна тенденція щодо зменшення кількості дітей, які ростуть без батьків. Минулого року вперше за шкільні парти сіло восьмеро дітей-сиріт. Цьогоріч їх уже п'ятеро, при цьому загальна кількість дітей у Вінниці щороку збільшується.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)