Вакцинація триватиме, бо вона необхідна

10.06.08 09:08 2101 1

Прес-конференцію по питаннях охорони здоров’я в області провів начальник начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА.

Вакцинація триватиме, бо вона необхідна

Прес-конференцію по питаннях охорони здоров’я в області провів начальник начальник управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Олександра Жупанов спільно з головним лікарем обласної лікарні ім. М. Пирогова Петро Гунько та заступником начальника управління охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Ніною Довгопалюк.

На питання журналістів про доцільність вакцинації головний лікар області розповів, що не зважаючи на випадки захворювань, необхідність щеплень особливо серед дітей, очевидна. Окрім того, управління поінформувало про стан медичного обслуговування у Вінницькій області та виконання міжнародних медичних програм станом на травень 2008 року.

Як зазначив пан Жупанов, на сьогоднішній день дуже гостро стоїть проблема сільської медицини. Відсутність автомобілів швидкої допомоги, нестача кваліфікованих кадрів, зношеність медичної апаратури негативно впливають на стан медичної допомоги в селах. Однак, в планах обласної влади є забезпечення лікарень дев’ятьма новими рентген-апаратами. За рахунок субвенції з державного бюджету придбано обладнання для 40 сільських лікарських амбулаторій та 200 фельдшерсько-акушерських пунктів на суму 8,8 млн. грн.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Надія
    Надія
    14-06-08, 09:16 | IP:80.91.178...
    От і хай пан Жупанов разом з Петром Гуньком зроблять почин уВінницькій області з вакцинації своїх внуків, а не з чужих дітей. А стосовно автомобілів, не знаю як в області а в Вінницькій поліклініці №3 пані Семерук використовує автомобіль ЖИГУЛІ- державний - для власних потреб і поїздки на дачу. Їй це можна, вона-ж головний лікар.То чи потрібні такі автомобілі, і для кого.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)