Аеропорт «Вінниця» готується до зустрічі першого літака з Лодзинського воєводства

04.10.10 12:18 2692

1 жовтня відбулось засідання організаційного комітету щодо підготовки візиту перебування на Вінниччині офіційної делегації з Лодзинського воєводства.

Аеропорт «Вінниця» готується до зустрічі першого літака з Лодзинського воєводства

У засіданні взяв участь генеральний консул Республіки Польща Кшиштоф Свідерек.

Як зазначила Любов Спірідонова, 15 жовтня повітряні коридори м.Вінниці приймуть перший літак із Лодзинського воєводства. У складі польської делегації прибуде 25 осіб, які перебуватимуть на території Вінниччині протягом чотирьох днів. У плані перебування передбачено ознайомлення польських гостей з роботою кращих підприємств області, історико-культурною спадщиною Поділля, а також візит до Барського, Могилів-Подільського, Тульчинського, Ямпільського районів.

За словами Любові Спірідонової, основне завдання цього стартового заходу - зробити усе можливе, щоб це не була одноразова акція, а перейшло у тісну співпрацю у виробничій, туристичній та культурній сферах, де активно буде задіяний аеропорт «Вінниця».

У свою чергу Кшиштоф Свідерек відзначив, що це визначна подія не лише для Вінницької області, а й для держави Польща. Адже поляки теж зацікавлені у багатосторонній співпраці з вінничанами, а дієвість вінницького аеропорту сприятиме цьому.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)