Вінницький планетарій поповнився новим сучасним обладнанням

05.10.10 09:13 8098 1

Планетарій Вінниці є одним із найстаріших в Україні. Цьогоріч він відсвяткував свій 45-річний ювілей.

Вінницький планетарій поповнився новим сучасним обладнанням

До дня свого заснування культурно-освітній центр Вінниці отримав у подарунок нове сучасне обладнання, яке значно розширить можливості планетарію у демонстрації пізнавальних сеансів про Всесвіт.

Як повідомив генеральний директор КП «Об'єднана дирекція міських ПКіВ» Ігор Любовський, нове устаткування допоможе продемонструвати багато цікавих явищ та ефектів, наприклад, падаючі зорі, наближення до небесного тіла, політ боліду тощо. Крім того, цьогоріч працівники Донецького планетарію подарували вінничанам діючий лазерний апарат. «Маючи власного художника, вони виготовляють власні слайди для сеансів у планетарію, - говорить Ігор Любовський. - Тому у подарунок ми також отримали велику кількість нових лекцій по природознавству, астрономії та космонавтиці».

Вінницький планетарій розрахований на різновікову аудиторію. Для дітей від п'яти років підготовлені програми зі спеціальною лексикою та образним мовленням для кращого сприйняття. Також тут є програми і для старшокласників, і для дорослих відвідувачів.

Для більшого комфорту відвідувачів планетарію проводяться роботи щодо оснащення індивідуальним опаленням (три роки приміщення зовсім не обігрівалось). Також тут проводиться ремонт покрівлі та косметичний ремонт оглядової зали. У перспективі - комп'ютеризація зображення, обладнання більш комфортними сидіннями, а також мультимедійне зображення у форматі 3D.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Семенюк Олена
    Семенюк Олена
    28-10-11, 01:44 | IP:46.203.245...
    Була вперше, вигляд самої будівлі-жахливий! Відношення до відвідувачів-ще гірше! Замовляй, не замовляй-ніхто ні на що не реагує.Хоча часом розповідь захоплює. Люди!!! приведіть до ладу-зароблятимете гарні гроші! (зараз вартість 15 грн. порівняння з зоопарком 5 грн., а там є на що подивитись)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)