177 операторів туристичного ринку залишись без ліцензій

19.06.08 03:25 2869

У 2008 році ліцензійна комісія Державної служби туризму і курортів позбавила ліцензій на здійснення туроператорської і турагентської діяльності 177 операторів туристичного ринку, які працюють в Україні.

177 операторів туристичного ринку залишись без ліцензій

Заступник голови Держтуризмкурортів Сергій Семкін зазначив, що з початку поточного року комісія збиралася 13 разів, видала ліцензії 749 суб’єктам підприємницької діяльності у сфері туризму, що працюють в Україні, позбавила ліцензій 177 операторів. На чергове засідання, яке проходить сьогодні, ліцензійна комісія викликала 126 підприємців.

За словами Семкіна, ліцензій позбавляють в основному за порушення вимог Закону Про туризм, Про захист прав споживачів, а також за порушення ліцензійних умов.

При цьому самому позбавленню ліцензії передує роз’яснювальна робота з туроператором. У разі виявлення порушень ліцензійних умов видається розпорядження про їх ліквідацію.

"Враховуючи, що туристична і курортна сфера пов’язані з людьми, будь-яке найдрібніше порушення ми сьогодні вважаємо за серйозне, тому що з малого порушення можуть виникнути великі проблеми", - пояснив він.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:tour.vn.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)