Кабмін виділив казенному науково-виробничому об'єднанню "Форт" (Вінниця) 19 млн грн

16.11.10 09:00 3967

Уряд виділив Міністерству внутрішніх справ 19,3 млн гривень зі стабілізаційного фонду державного бюджету на виробництво зброї

 Кабмін виділив казенному науково-виробничому об'єднанню "Форт" (Вінниця) 19 млн грн

Кабмін виділив Міністерству внутрішніх справ 19,3 млн гривень зі стабілізаційного фонду державного бюджету для придбання виробничої лінії та налагодження на базі казенного науково-виробничого об'єднання "Форт" (Вінниця) виробництва деталей зброї за технологією інжекційного формування металевих порошків (MIM-технологія).

Про це сказано в постанові Кабміну №1040 від 27 жовтня.

Джерелами покриття цих витрат уряд встановив надходження від цільового розміщення державних цінних паперів, приватизації держмайна та інші надходження, безпосередньо пов'язані із процесом приватизації та кредитуванням підприємств, а також кошти, які надійдуть від сплати штрафів, пені та неустойки за невиконання власниками приватизованих об'єктів умов договорів купівлі-продажу.

Як повідомлялось, 26 жовтня прем'єр-міністр Микола Азаров побував з робочою поїздкою у Вінниці, де ознайомився з роботою "Форту".

Для довідки:
KНВО "Форт" МВС України - провідне українське підприємство, основною спеціалізацій якого є виробництво вогнепальної зброї і різних спецзасобів для співробітників правоохоронних органів і інших силових структур.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)