Обласний архів переходить на новий рівень обліку та зберігання архівної документації

06.02.11 09:32 7818

Про роботу архівних установ області у 2010 році йшлося 4 лютого під час прес-конференції директора Державного архіву Вінницької області Юрія Легуна.

Обласний архів переходить на новий рівень обліку та зберігання архівної документації

Як зазначив Ю. Легун до мережі архівних установ області входить Державний архів області, 27 архівних відділів райдержадміністрацій, 6 архівних відділів міських рад та 27 трудових архівів, створених при районних радах.

У 2010 році робота архівів спрямована на реалізацію заходів із забезпечення збереженості документів, інформаційної діяльності, формування національного архівного фонду та експертизи цінності документів. З метою забезпечення збереженості та державного обліку документів Національного архівного фонду здійснювалися заходи щодо поліпшення умов зберігання документів, оптимального розміщення в архівосховищах, контролю за наявністю та фізичним станом документів.

Упродовж минулого року виготовлено 170 тисяч кадрів електронних фотокопій документів, здійснено перевірку наявності 155498 справ. В читальному залі архіву функціонує локальна комп’ютерна мережа, яка дозволяє дослідникам користуватися електронною базою копій документів архіву без обмежень у обсягах та часі. На засіданні експертно-перевірної комісії розглянуто та схвалено 1723 описи на 41 тисячу справ постійного зберігання, 7406 справ тривалого зберігання, 43215 справ з особового складу. У читальному залі архіву упродовж року працювало 403 дослідника та 1012 відвідувачів. Їм видано 14284 справи, 995 описів, 381 примірник газет та журналів.

Завершено роботу з укладання путівника по фондах Держархіву області, зроблено оригінал-макет книги. Продовжується робота з підготовки «Анотованого переліку описів фондів дожовтневого періоду», «Анотованого реєстру описів фондів періоду німецько-фашистської окупації», «Українського мартирологу ХХ століття», зведеного каталогу метричних книг, що зберігаються в Державному обласному архіві. Завершено складання списку осіб, архівно-слідчі справи яких зберігаються в архіві.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)