Вінничани представили свої роботи на виставці дитячої творчості «Країна юних майстрів»

01.03.11 09:06 5236

Вінничани представили свої роботи на Першій Всеукраїнській виставці–звіті дитячої творчості «Країна юних майстрів»

Вінничани представили свої роботи на виставці дитячої творчості «Країна юних майстрів»

виставка дитячої творчості «Країна юних майстрів»Захід, що проходив у Київському Палаці дітей та юнацтва, зібрав кращих вихованців позашкільних навчальних закладів держави – призерів та переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.

Кожен регіон готував експозицію за окремим напрямом виховної роботи. Відповідно до спрямування презентації, учні організовували творчі містечка, мери яких і представляли експонати гостям виставки. Вінничани презентували трудове виховання учнівської молоді в галузі сільськогосподарського виробництва та садівництва. Варто зауважити, що за зміст та естетику оформлення наша експозиція була відзначена оргкомітетом заходу.

До складу делегації області увійшли 3 учні та 3 педагогічні працівники: директор Вінницької обласної станції юних натуралістів Ольга Драгомирецька, методист станції Любов Жовтоножук, директор Краснопільської СЗОШ І-Ш ст. Гайсинського району Катерина Сидорчук, члени учнівської виробничої бригади цієї ж школи – старшокласниці Тетяна Уманська та Яна Горбань, член трудового загону садівників Копайгородської СЗОШ І-Ш ст. Барського району, десятикласниця Ірина Роздоба.

виставка дитячої творчості «Країна юних майстрів»Усі учасники виставки мають значні досягнення у позашкільній діяльності. Так, Вінницька обласна станція юних натуралістів за підсумками відкритого Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у 2010 році стала лідером серед закладів еколого-натуралістичного профілю. Учнівська виробнича бригада Краснопільської СЗОШ І-Ш ст. Гайсинського району у Всеукраїнському конкурсі учнівських виробничих бригад минулого року завоювала Гран-прі, а Копайгородська СЗОШ І-Ш ст. Барського району є лідером вузькопрофільного трудового учнівського загону з садівництва.

Виставку кращих творчих та винахідницьких робіт вихованців позашкільних навчальних закладів держави відвідали також Президент України Віктор Янукович, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, представники Уряду та адміністрації столиці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)