31 березня у Вінниці посол Сербії організовує презентацію своєї країни в якості ділового партнера

29.03.11 12:56 4096

Представництво Торгово-промислової палати Сербії в Україні засвідчує Вам свою повагу та повідомляє про організацію зустрічі в м. Вінниця за підтримки Посольства Республіки Сербія в Україні.

31 березня у Вінниці посол Сербії організовує презентацію своєї країни в якості ділового партнера

Торгово-промислова палата Сербії та її Представництво в Україні зацікавленні у встановленні двосторонніх економічних контактів між підприємцями Республіки Сербія та України. Вінницька область є одним з регіонів-лідерів України з погляду ведення підприємницької діяльності. З огляду на це, Представництво торгово-промислової палати Сербії в Україні організовує презентацію у місті Вінниця, Україна, з метою презентації Республіки Сербія в якості ділового партнера, надання інформації для зацікавлених підприємців Вінницької області про можливості розвитку взаємовигідної співпраці.

Очолюватиме делегацію організаторів Його Високість Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Сербія в Україні пан Душан Лазич. Проводитимуть зустріч:

  • Пан Желько Ерцег, Голова Представництва Торгово-промислової палати Сербії в Україні, генеральний керуючий компанії «Агро Інвест Україна» МК Group;
  • Пані Майя Вранич, економічний радник Посольства Республіки Сербія в Україні;
  • Пан Предраг Мінич, член Представництва Торгово-промислової палати Сербії в Україні.

Заплановані строки проведення: 31 березня 2011 року, четвер, о 12.00 годині.

Для участі у переговорах необхідно заповнити анкету учасника форуму, яка додається. Участь у заході для вінницьких підприємств - безкоштовна.

Заповнену анкету просимо надіслати заздалегідь, але не пізніше 30 березня до відділу зовнішньоекономічних зв'язків та перекладів Вінницької ТПП (тел/факс: 0432 52-03-54 або на електронну адресу shevchenko@cci.vn.ua).

Прикрiпленi файли

docanketa.doc [69KB, (doc)]docplan.doc [89KB, (doc)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька ТПП
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)