Вінницький Національний технічний університет відсвяткував свою чергову річницю

21.04.11 10:07 3945 1

Саме цій події 20 квітня були присвячені урочистості в одній з найкращих альма-матер нашої області.

 Вінницький Національний технічний університет відсвяткував свою чергову річницю

 Вінницький Національний технічний університет відсвяткував свою чергову річницюПривітати викладацький склад та студентство Національного технічного університету з 51–ою річницею завітали голова обласної державної адміністрації Микола Джига, міський голова Володимир Гройсман та заступник голови обласної ради Ігор Кревській.

Вітаючи усіх присутніх, Микола Джига відзначив, що даний вищий учбовий заклад є одним з кращих не лише в області, а й в державі. Адже він входить у двадцятку кращих вузів Європи. Одним з основних пріоритетів сьогоднішньої влади є сприяння у формуванні і розвитку освіченої сучасної здорової людини, яка володіє новітніми знаннями і технологіями. Саме ці завдання реалізовуються у Національному технічному університеті.

Володимир Гройсман у вітальному слові підкреслив, що технічний університет є досить важливим навчальним закладом для міста, адже науковими розробками вузу досить часто користується міська влада для покращення і благоустрою нашої Вінниці.

ВНТУ єдиний в Україні та на теренах СНД вищий навчальний заклад, в якому ще з 1991 року навчальний рік побудований по триместровій схемі, в якій 2 триместри є навчальними, за програмою вищої школи, а один триместр - робочим.

Навчання в ВНТУ, який акредитовано за найвищим в Україні ІV рівнем акредитації, здійснюється за схемою "бакалавр - інженер - магістр" за навчальними планами, в яких інтегровано кращі риси вітчизняної та канадської систем вищої освіти.

Унiверситет має ефективну систему пiдготовки наукових кадрiв вищої квалiфiкацiї, яка не має аналогiв. Пiдготовку науково-педагогiчних кадрiв здiйснюють в аспiрантурi з 19 спецiальностей i докторантурi з 4 спецiальностей, функцiонують 5 спецiалiзованих рад по захисту докторських та кандидатських дисертацiй з 12 спецiальностей. За останнi 10 рокiв науковцями унiверситету захищено 36 докторських i 255 кандидатських дисертацiй.

Від імені обласної державної адміністрації та обласної влади були вручені Почесні грамоти кращим викладачам та цінні подарунку для університету.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. 1
    1
    21-04-11, 14:33 | IP:81.30.170...
    Как Мокина поперли, так и местное руководство стало захаживать в универ. А то все его 10 дорогой обходили. Лишь бы с этим мудаком дела не иметь.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)