Вінницький "Фронт Змін" допомагатиме "дітям війни"

22.04.11 14:47 3752 4

Юридичний департамент "Фронту Змін" безкоштовно надаватиме "дітям війни" допомогу в оформленні документів у суд.

Вінницький "Фронт Змін" допомагатиме "дітям війни"

З 9 по 17 квітня у 17 районах Вінницької області працювали мобільні громадські приймальні «Фронту Змін». Під час їх роботи люди змогли у своєму місті поспілкуватися і з місцевими депутатами, і з депутатами обласної ради.

Під час засідання круглого столу Вінницького обласного осередку ПП «Фронт Змін» учасники підвели підсумки роботи виїзних громадських приймалень на Вінниччині та обговорили проблеми людей області.

Принцип роботи був досить простий і прозорий - приймальні розташовуються на центральних площах райцентрів та у найбільш людних місцях населених пунктів області. Мешканці мали змогу безпосередньо звернутися до депутата від «Фронту Змін» зі своєю проблемою та дати йому доручення щодо вирішення конкретної ситуації. Крім того, люди могли під час звіту депутата обговорити «у мікрофон» з громадою найбільш актуальні проблеми та запропонувати свої власні шляхи їх вирішення. Цими пропозиціями керуватимуться у роботі депутати від «Фронту Змін».

Також у складі громадської приймальні працювали кваліфіковані юристи, котрі належним чином оформляли звернення громадян та надавали юридичні консультації. Загалом, лише офіційно зареєстрованих звернень виявилось понад двох сотень. Всі вони будуть розглянуті та опрацьовані.

Як повідомив координатор обласного осередку „Фронту Змін” Сергій Кудлаєнко: Зустрічі показали – люди стомилися від того, що наразі відбувається навколо них. Вони обурені підняттям тарифів та „смішними” підвищеннями пенсій і зарплат. Багато претензій висловлюють до представників місцевої влади. В першу чергу це стосується благоустрою населених пунктів, якості доріг, облаштування дитячих майданчиків. Велика проблема є і в пенсіонерів. Так званих „дітей війни”. Вони навіть не знають до кого звернутися, аби їм допомогли зробити перерахунок пенсії.

У громадських приймальнях дуже багато питань задавали пенсіонери та люди похилого віку. Ці люди абсолютно соціально незахищені. Більше того при кожному звернені їх до місцевої ради чи місцевих депутатів, вони в 90% отримують негативні відповіді. Сьогодні є рішення партійного осередку «Фронту Змін», щоб допомогти вирішенню проблеми людям похилого віку.

Вислухавши проблеми «дітей війни», депутати прийняли рішення, щоб юридичний департамент «Фронту Змін» безкоштовно надав цим людям допомогу в оформленні документів у суд. На Вінниччині юристи «Фронту Змін» підготували 500 позовів, тобто від 500 пенсіонерів, а на території Вінницької області пів мільйона пенсіонерів, тому прийнято рішення, щоб на території Вінниччини «Фронт Змін» безкоштовно за типовою формою надавав допомогу в оформленні пенсій.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Читач
  Читач
  22-04-11, 21:49 | IP:109.108.243...
  А в міськвиконкомі в нас всі Іванови....
 • 3. vin
  vin
  22-04-11, 18:53 | IP:71.183.189...
  Тіпун тобі на язик. У вашого жидка Яценюка, всі родичі в Лос-Анжелесі, і він скоро буде там. Як тільки посадять міжнародну афферистку-злодійку єврейку Тімошенко-Капітельман.
 • 2. Читач
  Читач
  22-04-11, 17:16 | IP:46.227.138...
  До чого тут квартира, якщо мова йде про допомогу у складанні позовних заяв. Квартири ніхто (мається на увазі Яценюк) давати не обіцяв. А на черзі Ви можете стояти ще дуже довго.
 • 1. vin
  vin
  22-04-11, 15:36 | IP:71.183.189...
  Я "дитина війни". Коли я звернувся зі своєю проблемою житла в Міськвиконком,(прозорий офіс), то мене поставили у чергу на квартиру дуже швидко та без усяких проблем. Тому це дешевий піар Яценюка. Якщо він так піклується про "незахищених" людей, то хай мені дасть квартиру.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)