На ринках Вінниці вилучили 370 кг небезпечної рибної продукції

08.06.11 15:07 2510

Працівники міліції під час перевірки ринків виявили та вилучили 370 кг небезпечної для вживання рибної продукції.

На ринках Вінниці вилучили 370 кг небезпечної рибної продукції

Про це повідомив начальник ветеринарної міліції УМВД України у Вінницькій області Павло Дармограй.

На території Вінницької області проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання направлене на попередження та виявлення фактів браконьєрства та неконтрольованого вилову риби на річках та водоймищах Вінниччини, а також систематично перевіряється рибна продукція на ринках міста.

Під час перевірки ринків «Центральний», «Привокзальний», «Супутник» «Урожай» та торгового центру «Вишенька» працівниками міліції було виявлено та вилучено з продажу 370 кг рибної продукції без відповідних документів, а саме: 105 кг в’яленої і сушеної прісноводної риби та 265 кг свіжої риби. Під час проведення детального обстеження та визначення якісних характеристик продукції ветеринарно-санітарною експертизою було встановлено, що вилучена риба є небезпечною для споживання.

В ході перевірки було встановлено, що свіжа риба постачається на прилавки ринків з річки Південний Буг та водоймищ області. В’ялена та сушена, зі слів реалізаторів, завезена з Черкаської та Хмельницької областей.

Під час відпрацювання до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП "Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог" притягнуто 16 осіб.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)