Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького

04.07.11 07:42 8547

У вінницькому центральному парку з'явилися безкоштовні спортивні тренажери.

Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького

У парку ім.Горького, біля стадіону (поруч з майданчиком де розташовується лунопарк), з'явилися абсолютно нові, оригінальні, і дуже цікаві спортивні тренажери. Конструктивно прості - вони привертають до себе як спортсменів, що займаються в секціях, так і звичайних, випадкових перехожих, а особливо дітей.

Всім цікаво випробувати нововведення.

Кожен тренажер заснований на застосуванні сили, що відповідає будь-якому віку: вони сконструйовані так, що людина піднімає масу свого ж тіла. Чим важче спортсмен, тим більше навантаження під час вправ. Тут є тренажери майже для всіх груп м'язів. Приходьте всією родиною - Ви отримаєте величезний заряд позитивних емоцій.

Фото

Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького Безкоштовні тренажери з'явилися в Центральному парку ім. Горького

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:www.depo.vn.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)