У Вінниці можливі перевибори мера

15.08.08 10:06 4882 18

Мер Вінниці Володимир Гройсман підтвердив, що братиме участь у перевиборах в разі необхідності.

У Вінниці можливі перевибори мера

Так він відреагував на заяву об’єднання „Український дім” про висловлення недовіри міському голові на найближчій сесії міської ради або проведення референдуму у вересні цього року щодо довіри вінничан меру. „Я думаю, що кожен міський голова повинен бути готовим в будь-який час взяти участь у виборах, якщо він має бажання” – наголосив Володимир Грйсман. Він також зазначив, що на минулих виборах вже отримав довіру вінничан і якщо її потрібно буде підтвердити – готовий до участі у передвиборчих перегонах.

- Супротивників немає тільки у тих, хто нічого не робить, - каже вінницький мер. - І ви знаєте, і я чудово знаю тих, хто намагається говорити про такі речі. Вчора вони стояли під міською радою і вимагали від ради і голови, щоб не ліквідовувалась стихійна торгівля в місті. Позавчора вони стояли і вимагали, щоб не забирали оці всі „гадюшники” з центрального парку культури. Ще раніше чи пізніше – вони вимагали, щоб ми не забирали гральні автомати з вулиць. І таких питань може бути масса. В них є своя точка зору на ті речі, про які я сказав. Разом з тим – ми знаємо цих людей: вони все життя махають прапорами, причому різними, в залежності від різних ситуацій. Все життя на барикадах, якихось мітингах. Я вже раніше казав: якщо це все, що вони можуть зробити для міста – мені їх шкода. Відверто кажу. По-людськи.

Також Володимир Гройсман зазначив, якщо хтось підозрює міську владу чи його особисто в будь-яких спекуляціях – він має право звертатися до правоохоронних органів. Якщо не йме довіри місцевим правоохоронцям – може звертатися до центральних органів охорони порядку.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 18. Избиратель
  Избиратель
  02-09-08, 19:22 | IP:80.91.170...
  А еще - что с Жерноклеем, он же вроди как политический труп, уже все забыли кто это?!
 • 17. Избиратель
  Избиратель
  02-09-08, 19:20 | IP:80.91.170...
  Руслан, так поделитесь информацией - заинтриговать-заинтриговали, и ничего токлм не говорите, народ-то у нас любопытный. Хоть намекните, у кого наибольший рейтинг - хочется заранее знать, кто будет городом руководить - надо же готовится в любом случае: к худшему ли, аль к лучшему. И кто такой Жучинсикй, которого прочат в меры?!
 • 16. Руслан
  Руслан
  02-09-08, 15:51 | IP:92.112.10...
  Шановний Избиратель дані соц. опитування, які робляться у м. Вінниці в переважній більшості є приватними. Змовник ставить мету, що він хоче побачити, а я як виконавець повинен дотримуватись конфіденційності в розголошенні результатів соц. опитувань, тобто апріорі їх продаю ще не розпочавши.
 • 15. Руслан
  Руслан
  02-09-08, 13:42 | IP:92.112.10...
  Ти шановний Избиратель дані соцопитування робляться на замовлення певних осіб які цікавляться політикою і щоб ними познайомитись. А роблю їх я особисто. найбільша вибірка, метод фокус-груп, навчався при акадамеї наук україни інститут соціології
 • 14. Избиратель
  Избиратель
  01-09-08, 19:19 | IP:80.91.170...
  Стесняюсь спросить: опросы от некоей социогруппы, и где они были опубликованы, чтобы с ними познакомиться?! Выборы это хорошо, это всегда куча людей, которые хотят на этом заработать. Вспомните майские выборы в Киеве: люди и чуток денег "срубили", и "гонку" предвыборную затеяли, что не расслаблялись. А Черновецкий выиграл их в квадрате (квадрат - это в смысле он и Доний)

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)