Вперше у Вінниці з’явились паркувальні майданчики з спеціальною розміткою

19.07.11 16:34 4035

Облаштування паркувальних зон для машин розпочали з вулиць Архітектора Артинова та М. Грушевського

Вперше у Вінниці з’явились паркувальні майданчики з спеціальною розміткою

Спеціальні розмітки блакитного і жовтого кольору будуть у Вінниці по таким вулицям як Інтернаціональна, Кропивницького, Пушкіна, Театральна. Першими двома ще у четвер стали вулиця Архітектора Артинова та М. Грушевського.

- Там спеціальним блакитним кольором позначені зони паркування та місця для розміщення машин, - говорить начальник комунального підприємства “Вінницької спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці з організації дорожнього руху” Іван Юрченко. - До кінця місяця плануємо завершити роботу.

Деякі з цих вулиць будуть повністю облаштовані, а на деяких облаштування паркувальних майданчиків буде лише частковим, як, наприклад, по вулиці Театральній (на ділянці від вул. М.Гоголя до Соборної). Але те, що водії почали користуватись зручностями — факт. Правда, за словами Івана Юрченко, деякі водії хоч і здавали на права, однак не знають, що лінія жовтого кольору забороняє зупинку, а блакитного — навпаки, дозволяє.

Поки що такі розмітки здійснюються за рахунок поточної діяльності комунального підприємства. Але у комунальному підприємстві сподіваються, що згодом надійдуть спеціально виділені кошти

Фото

Вперше у Вінниці з’явились паркувальні майданчики з спеціальною розміткою Вперше у Вінниці з’явились паркувальні майданчики з спеціальною розміткою Вперше у Вінниці з’явились паркувальні майданчики з спеціальною розміткою

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга Ольхова
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)