Заява вірменської громади Вінницької області та міста Вінниці

21.03.14 16:32 Новини читачів 4494 2

У цей складний період в історії нашої держави України ми категорично засуджуємо будь-які спроби сепаратизму та посягання на територіальну цілісність країни.

Заява вірменської громади Вінницької області та міста Вінниці

Україна – багатонаціональна держава. Тут мирно співіснують українці, поляки, росіяни, євреї, кримські татари та інші народи. Нас, вірмен, - біля півмільйона. Україна – це і наш дім. Ми були з нею разом і залишаємось з нею. Перебуваючи в Україні, ми – українці вірменського походження, а виїжджаючи за її межі, ми – українці. І ми виступаємо за єдину, соборну, незалежну Україну.

Весь світ бачив, які жахливі події відбувались в столиці нашої держави цієї зими. Всі знають про «Небесну сотню», тих людях, які віддали свої життя за те, щоб змінити життя всіх громадян України. Першим, хто загинув в ті трагічні дні, був наш співвітчизник Сергій Нігоян. Він фактично з самого початку був на Майдані. За чотири дні до загибелі вірмен Сергій Нігоян декламував уривок з поеми «Кавказ» видатного українського поета Тараса Шевченка. Серед Героїв «Небесної сотні» є ще один вірмен – Георгій Арутюнян з міста Рівне. Наша громада сумує за усіма загиблими на Майдані, і їх імена назавжди залишаться у нашій пам’яті.

 Ми переконані, що зараз для всіх громадян нашої країни головне – згуртуватись і усім разом будувати нову, сильну, по-справжньому демократичну і правову державу, європейську Україну!

Слава Україні!

Голова обласної організації

«Вірменська діаспора Вінниччини»                                             Єгоян С. С.

Представники вірменської громади:

Заява вірменської громади Вінницької області та міста Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. мешканець
  мешканець
  23-03-14, 08:16 | IP:178.93.196...
  чогось не пишуть , що Нiгояна ,як i iнших застрелили снайпери Парубiя
 • 1. Олександр
  Олександр
  21-03-14, 17:28 | IP:91.124.168...
  “Сьогодні прийнято рішення викликати до Києва для консультацій посла України у Вірменії Івана Кухту”, - сказав він.
  Оккрім того, сьогодні до МЗС України повторно запросили посла Вірменії в Україні Андроніка Манукяна, якому вручили ноту, в якій висловлюється стурбованість щодо позиції вірменської сторони стосовно так званого референдуму в Автономній Республіці Крим, яка була оприлюднена на офіційному сайті президента Вірменії за результатами його телефонної розмови з президентом Росії.
  “МЗС було змушено звернути увагу, що попри всі запевнення вірменської сторони, зазначена позиція, на жаль, набула офіційного підтвердження у ході обговорення на засіданні Комітету міністрів Ради Європи проекту рішення “Ситуація в Україні” щодо засудження так званого референдуму в АР Крим. В результаті делегація Республіки Вірменія проголосувала проти згаданого рішення”, - сказав Перебийніс.
  За словами представника МЗС, з огляду на це, Україна звернулась до вірменської сторони з проханням висловити офіційну позицію Вірменії щодо не визнання так званого референдуму в Криму.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)