Обрати сімейного лікаря вінничани можуть до 30 вересня

13.08.13 10:57 4029 3

Кожного року до 30 вересня в областях, де відбулася медична реформа, населення має визначитися та обрати свого сімейного лікаря.

Обрати сімейного лікаря вінничани можуть до 30 вересня

Відповідно до соціальних ініціатив Президента України саме від сімейного лікаря залежить якість та своєчасність надання первинної медичної допомоги.

Якщо ж подати заяви до 30 вересня не встигли, сімейного лікаря людині призначають за територіальним принципом, – повідомила начальник Управління охорони здоров`я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації Лідія Діденко.

– Якщо сьогодні у сільській місцевості, де є один лікар на 2 села і люди не мають можливості обрати іншого, то у жителів районних центрів та міста Вінниці є всі можливості обрати того лікаря, який йому підходить. Це дуже важливо, адже ви обираєте людину, яка буде піклуватися здоров’ям вашої родини протягом року. За кількістю населення визначається заробітна плата цього сімейного лікаря на цілий рік. Чим більше у лікаря пацієнтів на обслуговуванні, тим більшу він отримуватиме зарплату. Також на заробітну плату впливають кваліфікація лікаря, його стаж роботи, а головне – якість лікування. Нині сімейні лікарі та медичні сестри отримують значно кращу заробітну плату, аніж до реформування, зауважує посадовець. Станом на червень середня заробітна плата сімейних лікарів Вінниччини становить 3 тисячі 911 гривень, а їх медичні сестри отримують 2 тисячі 494 гривні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Макар
  Макар
  17-08-13, 21:31 | IP:93.77.42...
  А тим часом наші засрані рехформатори закрили хірургічне відділення 3-і міськоі лікарні.Міська медицина перетворюється в сільську.Хай живуть шановні пани Рева,Грабович і же з ними,а депутський корпус міськоі ради,разом с фонтоно-фестивальним мером готуються на вигін.
 • 2. Оля
  Оля
  15-08-13, 13:19 | IP:94.179.113...
  Було б добре якби хоч коротко описали саму процедуру обирання лікаря, або хоча б до кого звертатися в першу чергу.
 • 1. Олександр
  Олександр
  13-08-13, 13:33 | IP:46.200.28...
  На мою думку, було-б краще якби повернули медицину у до "реХформенний" період, і без соціальних ініціатив Президента України, тому що медицина стала подібна на Президента,- який президент, така і медицина.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)