Вінницький муніципальний діагностичний центр єдиний в області, де здійснюють знеболення процедури фіброколоноскопії

22.09.15 15:43 2533 0

Вінницький муніципальний діагностичний центр єдиний в області, де здійснюють знеболення процедури фіброколоноскопії

Вперше серед лікувально-профілактичних закладів Вінницької області Муніципальний діагностичний центр започаткував сучасну методику медикаментозного знеболення при проведенні фіброколоноскопії (ФКС) без введення пацієнта в стан сну. Ця методика забезпечує відсутність больових відчуттів, покращує якість проведення процедури, полегшує стан пацієнта.

Муніципальний діагностичний центр продовжує вдосконалювати свою роботу. Нещодавно у цьому закладі було запроваджено методику знеболення фіброколоноскопії.

Це процедура дослідження стану всіх відділів товстого кишечника людини, що проводиться за допомогою спеціального гнучкого зонду – колоноскопу. Розповсюджена в лікувальній практиці по всьому світі в силу своєї точності і можливості ранньої діагностики складних захворювань. За допомогою колоноскопу, лікар має можливість оглянути внутрішні стінки кишки і діагностувати наявність можливих пошкоджень її стінок або можливих захворювань.

Для того, щоб ця процедура не приносила болю та дискомфорту, в Муніципальному діагностичному центрі Вінниці застосовують медикаментозне місцеве знеболення. Воно використовується, коли людина має спайкову хворобу очеревини, виражені деструктивні захворювання кишківника; або пацієнти з низьким порогом больової чутливості чи з діагностованою доліхосігмою або дивертикулом. Вартість однієї внутрішньом'язевої ін'єкції становить 12,24 грн.

Пацієнти, які отримують субсидію на житлово-комунальні послуги та перебувають в реєстрі департаменту соціальної політики Вінницької міської ради мають пільгову 50% знижку. Інваліди війни, учасники бойових дій та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною обслуговуються в діагностичному центрі безкоштовно.

Для попереднього запису або консультування можна телефонувати за номерами: 66-55-77; 53-69-94; 60-32-91; (094)905-20-91.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)