"Вова народився і прописаний у нас у Ходацькій селищній раді Барського району Вінницької області, - каже сільський голова Валерій Коломійчукю. - Але женився і вже 10 років живе в Зоряному у жінки. Батьки його тут залишились. Сім\'я дуже хороша, батько його ремонтував машини і син перейняв цю справу. Жінка в нього в магазині торгує. Люди дуже хороші, живуть добротно, все мають, хазяї вмілі".
Володимир Остапишин часто брав сина з собою на полювання.

"Полював у Хмельницькій області, вона межує з територією нашого села. На вихідних він після полювання заїжджав разом з сином до батьків навідатись, - каже Валерій Васильович. - Дідусь хлопчика мені розповів, що дитина сиділа у машині. Батько перезаряджав рушницю, випадково натиснув на курок. Дріб влучила дитині у голову."

Володимир одразу повіз дитину до лікарні, по дорозі викликав швидку допомогу та міліцію.

"Він був у шоці, робив все механічно. Віз його в району лікарню в Бар. Може в нього тут, які знайомі є чи що. Не знаю чого саме сюди. Біля села Журавлівка швидка його перестріла. Він зупинився вже й міліція під\'їхала. Але дитина на місці померла. Горе в сім\'ї велике, батьки чорні ходять. 18 вересня будуть ховати хлопчика".

У міліції повідомили, що наразі вбивство розглядають, як нещасний випадок.Переглядів: 4694
Поширень: 0