23 грудня у Вінниці оголошено День жалоби у зв’язку із похованням вінничанина Дмитра Неумивакина, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

Прощання із загиблим 39-річним військовослужбовцем Дмитром Неумивакиним, відбудеться 23 грудня о 10:30 у церкві, яка в дворі будинку за адресою вул. Станіславського,7.

На знак скорботи за загиблими у День жалоби, відповідно до рішення виконкому міської ради №1499 від 23.06.2016, на всій території міста Вінниці будуть приспущені Державні Прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій.

Згідно із вказаним рішенням, на час проведення прощальної церемонії на території міста будуть обмежені проведення концертно-розважальних заходів, спортивних змагань тощо.

Виконком міської ради також рекомендує підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності на території міста Вінниці долучитись до вшанування пам’яті загиблого в ході проведення АТО та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Молодший сержант Дмитро Неумивакин проходив службу у військовій частині пп В0927, 53-тя окрема механізована бригада.Переглядів: 3437
Поширень: 0