В винницкой школе № 9 дети массово отравились неизвестным газом (видео)

02.03.10 02:22 4660 2

Более тридцати детей пришлось госпитализировать, после того, как они надышались неизвестным газом.

В винницкой школе № 9 дети массово отравились неизвестным газом (видео)

Что это было за вещество и откуда оно взялось - пока не комментируют ни руководство школы, ни МЧС. Свои выводы там обещают предоставить только завтра. Подробности узнавал Алексей Керман.

Около часа дня, ученики шестого класса первыми почувствовали запах, похожий на аммиак. Их кабинет находится над классом химии. Учитель сначала не отреагировала, подумав, что внизу проводят опыты. В помещении приоткрыли окно.

Но уже к концу урока дети стали жаловаться на тошноту и головную боль. А со временем неприятный запах разошелся по всей школе.

Валентин Капуста, директор школы №9 Винницы:
- Після девятого зайшов шостий Б клас, і вони зразу сказали, що є запах газу, ми зразу забрали їх в інший клас, а потім викликали управління освіти швидку, та МНС.

Карета скорой помощи доставила в областную детскую больницу более тридцати школьников. Их разместили в отделении интенсивной терапии.

Анатолий Стародуб, заведующий отделением интенсивной терапии Винницкой областной детской больницы:
- До нас в першу чергу поступили діти, в яких найбільше виражені ознаки отруєння, скарги на головний біль, млявість, блювота, та головокружіння.

Сейчас, говорят врачи, здоровью детей ничего не угрожает. Назвать точный диагноз медики смогут только после тщательного обследования. В администрации школы сначала предполагали, что кто-то распылил в воздухе содержимое газового баллончика. Но спасатели и милиционеры эту версию не подтвердили. Дети тоже уверяют - такого быть не могло.

Установить, каким веществом отравились школьники, санэпидемиологи обещают только завтра. Тогда же обнародуют свои выводы и сотрудники правоохранительных органов. Всех детей из больницы уже отпустили. И завтра большинство из них смогут приступить к школьным занятиям.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Подробности-ТВ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Мешканець Колишній
  Мешканець Колишній
  03-03-10, 15:33 | IP:96.239.49...
  Мусю сказати шо учні зара пішли якісь слабенькі. От я памьятаю як ми у шостому класі на пакгаузі отруілись ковбасой. Але ніхто не викликав ніяких МеНеЕсів. Проблювалися за пакгаузом і гаразд.
  А от кандіціонер у кабінеті діректора це дуже цікаво. У наші часи директор крім мегафона ніяких пристроів не використовував.
 • 1. Олександр
  Олександр
  02-03-10, 11:37 | IP:95.132.146...
  Валентин Капуста, директор школи №9 коли прийшов до школи на роботу,свою діяльність почав з облаштування свого власного кабінету,використавши для цього один з найбільших класів. Спочатку в кабінеті появилась замовна мебель, потім міні АТС, потім НЕ дешевий компютер,потім велике шкіряне крісло, потім появився на фасаді школи кондиціонер,який працює в кабінеті пана Капусти. Можна ще добавити що коли Валентин Капуста, прийшов до школи №9, у нього були старенькі Жигулі,через деякий час-Опель Вектра,а зараз -Мерседес-ВІТО. Хочу зауважити що все це купляється за МІЗЕРНУ вчительсько-директорську зарплатню, та при допомозі безмежних батьківських добровільних внесків. А те що отруїлись діти- це дрібниця.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)