Пожежа в центрі Вінниці

13.07.10 12:21 9499

В будинку, по вулиці П.Осипенко, 4 сталася пожежа

Пожежа в центрі Вінниці

В історичному центрі Вінниці, біля Спасо-Преображенського кафедрального собору, в будинку № 4 по вул. Поліни Осипенко сталася пожежа.

Пожежа в центрі Вінниці

За повідомленням УНІАН:

У Вінниці з триповерхової адміністративної будівлі Управління освіти міської ради по вулиці Поліни Осипенко (центр міста) сьогодні через пожежу було евакуйовано 20 осіб.

В будинку, по вулиці П.Осипенко, 4 сталася пожежа


Керівник Центру пропаганди Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Олександр КУТОВИЙ, зазначив, що повідомлення про пожежу надійшло близько 09.35, і вже о 09.40 на місце виклику прибув наряд пожежної служби, який евакуював близько 20 співробітників та викликав додаткові сили рятувальників на ліквідацію пожежі.

Загалом до ліквідації пожежі були залучені 20 співробітників пожежної служби та 10 одиниць спецтехніки. Пожежу загасили близько 11.20.

О.КУТОВИЙ зазначив, що за попередніми даними, пожежа виникла через коротке замкнення в електропроводці між другим і третім поверхом будівлі.

В результаті пожежі було знищено кілька робочих кабінетів будинку, а також частина дерев`яного перекриття даху.

Жертв і постраждалих немає.

Фото

Пожежа в центрі Вінниці Пожежа в центрі Вінниці Пожежа в центрі Вінниці Пожежа в центрі Вінниці Пожежа в центрі Вінниці Пожежа в центрі Вінниці Пожежа в центрі Вінниці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)