У соціальній мережі Google+ з'явилися ігри

15.08.11 01:25 1408 0

У соціальній мережі Google+, яка була запущена в кінці червня, з'явилися ігри. Про це у своєму блозі повідомила компанія Google.

У соціальній мережі Google+ з'явилися ігри

Перша партія ігор включає в себе більше 15 найменувань, у тому числі головоломку Bejeweled Blitz, судоку, Angry Birds, Dragon Age Legends і покер. Останній розробила компанія Zynga, яка тісно співпрацює з соцмережею Facebook. В майбутньому список ігор має розширитися.

Кнопка "Ігри" в Google+ відображається у верхній частині сторінки, поруч із кнопками "Головна сторінка", "Фото", "Профіль" і "Кола". Ігрові повідомлення виводяться на окрему сторінку, не змішуючись з основною стрічкою.

Поки доступ до ігор отримала лише частина аудиторії Google+, однак у блозі Google вказується, що "скоро" можливість грати нададуть всім користувачам.

Про те, що Google готує проект, пов'язаний з "соціальними" іграми, було відомо ще до запуску Google+. Влітку 2010 року компанія вклала від 100 до 200 мільйонів доларів в Zynga, а в червні 2011 року, за кілька днів до відкриття Google +, розмістила на своєму сайті оголошення про вакансію менеджера ігрового проекту.

За темпами зростання Google + обганяє Facebook, Twitter і MySpace.За півтора місяці роботи соцмережі Google+ в ній було зареєстровано близько 25 мільйонів акаунтів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама