Відвідуваність Twitter зросла втричі завдяки Apple

19.10.11 10:05 1644

Twitter вважає компанію Apple своїм «корпоративним ментором» і заявляє про те, що кількість заходів на сайт зросла втричі після презентації нового Apple. Про це повідомив глава Twitter Дік Костоло під час саміту в Сан-Франциско.

Відвідуваність Twitter зросла втричі завдяки Apple

«Для нас ці хлопці (з Apple) - чудові партнери. Коли вони думають про продукти та їх вдосконалення, вони думають про те, як їх змінити. (У компанії Twitter) ми намагаємося запропонувати світові складних речей прості речі ... Вони (Apple) - наші корпоративні ментори», — цитує Д. Костоло Apple Insider.

Twitter інтегрований в iOS 5 і тепер за замовчуванням встановлюється на iPod, iPhone і iPad після оновлення ПЗ. Як зазначив глава Twitter, тісна співпраця двох компаній може виявитися навіть «ще кращою», ніж очікувалося.

Д. Костоло пояснив, що кількість звернень до мікроблогового сервісу зросла втричі після запуску нової операційної системи iOS 5 для мобільних пристроїв компанії Apple.

Глава Twitter також підтвердив, що вартість компанії досягає близько $ 8 млрд, як припускали аналітики Business Insider. «Давайте скажемо, що це якраз $ 8 млрд», — сказав Д. Костоло

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дзеркало тижня.Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама