Соцмережа "ВКонтакте" обзавелася власним Instagram

10.10.12 14:42 2681

У соцмережі з'явилася можливість редагувати фотографії і додавати до них різні фільтри.

Соцмережа "ВКонтакте" обзавелася власним Instagram

У соціальній мережі "ВКонтакте" з'явилася можливість редагувати завантажені фотографії. Натиснувши кнопку "редагувати", користувач може вибрати один з шести фільтрів, вбудованих "ВКонтакте". Фотографію також можна обрізати в довільній формі або застосувати розмиття.

Зазначимо, 20 вересня соцмережа оголосила конкурс на кращий додаток-фоторедактор для iPhone, за допомогою якого можна буде накладати фільтри і застосовувати розмиття не тільки після того, як кадр зроблений, але і в процесі зйомки. Однак в умовах конкурсу говорилося, що додаток буде працювати без доступу до мережі, що припускало, що "ВКонтакте" не планувала інтегрувати додаток з соцмережею.

Конкурс завершився 7 жовтня, однак переможці поки не оголошені.

Нагадаємо, наприкінці травня найбільша в світі соцмережа Facebook оголосила про вихід додатка Facebook Camera за допомогою якого користувачі можуть редагувати фотографії і публікувати їх у своїх хроніках в Facebook. Крім цього, Facebook володіє найпопулярнішим мобільним фоторедактором Instagram. Угода про купівлю Instagram була офіційно закрита на початку вересня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама