Вийшла версія Яндекс.Браузера для України

27.11.12 11:14 2967 0

Інтернет, 27 листопада 2012 року. Яндекс запустив Браузер для України. Програма спілкується з користувачем українською мовою та використовує пошук і сервіси Яндекса, створені спеціально для українців.

Вийшла версія Яндекс.Браузера для України

У новому браузері інтерфейс виконано українською мовою. Інтегровані в програму відповіді від сервісів Яндекса теж українською. Так, у пошукових підказках користувачі побачать звичне «Погода у Львові» або вартість товару на Яндекс.Маркеті у гривнях. А щоб українцям було комфортно на іншомовних сайтах, у браузер вбудовано автоматичний перекладач. Він уміє перекладати українською окремі слова та цілі сторінки з восьми мов. Інтерфейс російською мовою також доступний, на нього можна перемкнутися в налаштуваннях програми.

Яндекс.Браузер пам’ятає про звички користувача та прагне передбачити, які сайти він захоче відвідати. Ці ресурси відображаються на Табло у вигляді великих іконок та віджетів. Для найпопулярніших українських сайтів – наприклад, «Української правди», ZAXID.NET, «Розетки» – Яндекс намалював спеціальні значки. Користувачі легко впізнають за ними свої улюблені сайти.

Як і російськомовна версія програми, український браузер використовує технологію Opera Turbo. Вона прискорює завантаження сторінок у разі низької швидкості з’єднання. А для безпеки користувачів у мережі в браузер інтегровано антивірусну технологію Яндекса та систему «Лабораторії Касперського». Вони попереджують про небезпечні сайти та файли, які краще не відкривати.

Перша версія Яндекс.Браузера, призначена для російськомовної аудиторії, вийшла у жовтні цього року. Версію для України можна завантажити на сторінці http://browser.yandex.ua. Докладніше про програму розкаже відеоролик.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Яндекс
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама