Де в Україні жити дешево

15.01.13 12:59 3655 2

Найбільш доступні ціни на оренду квартир в Чернігові, Чернівцях та Хмельницькому. А найдорожча оренда у Києві, Одесі та Донецьку. Про це повідомляють аналітики найбільшого в Україні порталу безкоштовних оголошень Slando, порахував, скільки коштуватиме довгострокова оренда житла у всіх обласних центрах країни.

Де в Україні жити дешево

Середня ціна місячної оренди однокімнатної квартири в Україні складає 1620 гривень. Двокімнатної – 2663 грн. Трикімнатна обійдеться у 2818 гривень, а чотирикімнатна – у 5200 грн. Проте в залежності від регіону ціни суттєво різняться.

Вартість оренди квартир в Україн

Так, найнижчу вартість оренди квартири пропонують власники житла із обласних центрів Західної України. Менш як за 1200 гривень можна винаймати непогану однокімнатну квартиру в Чернівцях, Хмельницькому і Тернополі. Аналогічні ціни також у Чернігові та Херсоні.

Найдорожча оренда квартир у столиці. Винаймати житло в Києві обійдеться в 2,5 рази дорожче, ніж в середньому по Україні. Так, столична однокімнатна квартира буде коштувати орендарю більш як 4000 грн на місяць. Двокімнатна – 6200 грн. Трикімнатні апартаменти вартують в середньому 8600 гривень, а чотирикімнатні – 13,5 тисяч гривень.

Значно дешевше обійдеться оренда в Одесі та Донецьку, хоча і в цих містах ціни суттєво перевищують середньоукраїнські. Так, стати тимчасовим власником однокімнатної квартири в Південній Пальмірі буде коштувати 2650 грн, а у вугільній столиці – 2510 грн.

В зимовий період ціни на оренду нерухомості в Криму приблизно дорівнюють середній вартості винаймання по Україні. Так, серед оголошень на Slando, у Севастополі гостинку можна зняти за 1540 гривень на місяць, а в Сімферополі – за 2040 грн.

"Моя Вінниця"
Теги: Slando, ціни
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сергій
  Сергій
  15-01-13, 16:24 | IP:37.72.42...
  Дійсно, Україна поділена на 3 категорії за вартістю оренди, і Вінницький регіон відноситься до 3 категорії, тобто до найдешевшої. Відштовхуючись від цього найбільші роботодавці України, такі як МакДональдз, ПриватБанк і т.д. встановлюють рівень заробітної плати рядових працівників, прив'язуючись до згаданих категорій. На мою думку, система є недосконалою, так як ми - не Захід (запозичили досвід саме там), у нас меншість людей орендує житло. Тобто все таки ціни на оренду кв метра площі є ринково регульованими.
  А от чому тенденції коливання цін на оренду та купівлю не співпадають, це вже не ринкові тенденції, а наслідки маніпулювання цінами. Хоча спекулюють в обох сферах.
 • 1. Денис
  Денис
  15-01-13, 15:19 | IP:122.100.193...
  А почему не пишите что Винница тоже одни из самых дешевых городов по аренде?
  В тройке самых дешевых. Но чтоб купить квартиру в Виннице, то почему-то выходит что цены не самые низкие по Украине.
  Как-то странно...
  Почему так? Объясните кто знает...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама