Махінації на інтернет-просторі Вінниці або як деякі сайти "накручують" відвідуваність

23.07.13 11:46 2112 4

Шахрайство дозволяє штучно в рази збільшувати показник трафіку за рахунок відвідувачів зовсім інших ресурсів

Махінації на інтернет-просторі Вінниці або як деякі сайти "накручують" відвідуваність

Якщо для газетного видання показником читаності є тираж, то для веб-ресурсів - відвідуваність «сторінки». Адміністратору Rating.vn.ua здалася підозрілою відносно високий «попит» у інтернет-аудиторії на сайт так званих компроматів «Тарасова правда» Taras-ua.com. Як показав аналіз, відвідуваність-то неправдива.

Дрібне «шахрайство» дозволяє штучно в рази збільшувати показник трафіку за рахунок відвідувачів зовсім інших ресурсів. Кримінально і адміністративно за таке не карають, але, викривши в обмані «Тарасову правду», Rating.vn.ua виключить сайт зі своєї «бази».

Насамперед, Rating.vn.ua з'ясував, звідки відвідувачі нібито приходять на «Тарасову правду». Виявилося, що левова частка людей до цього дивилася споріднений сайт ord-02.com, а також ще пару десятків ресурсів, наприклад, 0432.in. Так от, проаналізувавши html-код сайту ord-02.com, адміністратор рейтингу знайшов там почасти прихований, але дуже цікавий код. Він одночасно з тим сайтом, на який заходить відвідувач, відкриває сайт «Тарасової правди», фіктивно збільшуючи її відвідуваність. Чому ніхто візуально нічого не помічає? Відкривається насправді дуже маленьке «вікно» розміром в квадратний піксель. Його не видно людському оку. Воно відкривається на сторінці, до якої входить відвідувач.

Тому, хто нічого не зрозумів, наведемо простий приклад. Сотні людей отоварюються в супермаркеті. Припустимо, «хитрий» касир кожному «вбиває» в чек упаковку вушних паличок, а вказує її дуже дрібним, нечитабельним шрифтом. Коли платиш за список продуктів, зайві копійки не помітиш. Разом з тим, аналізуючи денну виручку, керівництво супермаркету вирішить, що вінничани «засірились». А як інакше, якщо настільки підвищеним попитом користуються саме вушні палички? ..

До речі, сам сайт «Тарасової правди» теж не «безгрішний». Закладений у ньому код відкриває якийсь forumtp.net. І на цьому ресурсі є прихований код, правда, він тимчасово відключений. Якби код був активований, то аналогічним чином відкривав «вікно» «Тарасової правди».

Що дають подібні махінації? «Перші» місця «Тарасової правди» у рейтингу дають її власникам можливість демонструвати спонсорам і фігурантам публікацій, що ресурс масово читають.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницькі РЕАЛії
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. pro
  pro
  23-07-13, 16:48 | IP:193.8.78...
  "Моя Вінниця"
  За iнформацiєю:
  Вінницькі РЕАЛіїДжерело

  Смешно смотреть как одни пишут про других, хотя сами реально поситителей не имеют а только с реклами куплейной на ukr.net
  http://rating.vn.ua/stat.php?id=649&page=serv&nowt=1374613199&lastt=1374526800

  90% переходов которые купили у ukr.net
  Я поржал. Сразу видно непрофесионализм в этом деле.
 • 3. Очередная заказуха джинса
  Очередная заказуха джинса
  23-07-13, 16:34 | IP:178.94.59...
  Но очередное классное выражовывание "розміром в квадратний піксель" из этого поста говорит очень многое - уровень (и не только техницкий!) уже вполне понятен.

  Дожились - даже потроллить уже никого не способны, а выдавать за открытие ("...знайшов там почасти прихований, але дуже цікавий...") примитиву, используемую почти всеми импотентными пользователями-владельцами сайтов - только подтверждает первое впечатление.

  Рекламодатели и без вас разберутся с кликабельностью и прочим мусором на сайтах. Пинкертоны, мля.

  Гы Гы

  P.S. Чо за сайт, что все всполошились и так "недолуго" его пытаются чмырить!? Я как бэ не в теме и знакомые тоже - ни в зуб ногой, может не стоит суетиться и устраивать подобный отстойный ажиотаж перед выбороми(?)?!
 • 2. Alex
  Alex
  23-07-13, 16:25 | IP:212.113.44...
  Для чего писать подобную ерунду и засорять сайт? Статья на бабкины пересуды похожа и никакой ценности в себе не несёт. Редактору сайта нужно более ответственно подходить к своей работе.
 • 1. ---
  ---
  23-07-13, 15:09 | IP:93.183.232...
  после таких статей посещаемость той же тарасой правды (впервые слышу о таком сайте) вырастет и без посторонних кодов. но подобные статьи уж очень похожи на черный пиар. полагаю, для этого сайта (моя Винница) такие статьи явно в пользу не идут, и если и не вредят, то во всяком случае авторитета не добавляют.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама