За даними Яндекс.Метрики, влітку 2013 року 19% користувачів з України переглядали сайти з мобільних пристроїв — смартфонів, телефонів і планшетів.

Відвідувачі веб-сайтів користувачами уанету з мобільних пристроїв

Понад 2% користувачів мобільним інтернетом живуть у Вінницькій області. Більше половини з них використовують смартфони на базі Android, ще 29% — iPhone та iPad. Власників пристроїв на Windows Phone серед вінничан поки мало — не більше 3%.

Розподіл мобільних платформ за областями України

Лише 11% користувачів із Вінниці та області заходять в інтернет зі старих телефонів на Symbian і Java, інші використовують сучасні смартфони та планшети. Це значно менше, ніж у середньому по Україні. Приміром, у Київській області користувачів мобільним інтернетом зі старих телефонів майже 30%.

Інтенсивність використання смартфонів, планшетів, ноутбуків і настільних комп\'ютерів протягом буднього дня

Співвідношення між кількістю пристроїв на старих і нових версіях операційної системи значно відрізняється ― залежно від типу платформи. Так, лише трохи більше чверті українців, які мають пристрої на базі Android, використовують найновіший реліз Jelly Bean (Android 4.1-4.3). Схожа картина і з Windows Phone — нова "вісімка" стоїть лише у 23% власників пристроїв на цій платформі. Користувачі iOS оновлюють операційні системи набагато частіше: у 69% встановлено найсвіжішу з публічно доступних версій ОС від Apple — iOS 6.

розподіл версій мобільних платформ в УкраїніПереглядів: 4562
Поширень: 0