Google знайшов заміну Skype

23.06.11 14:47 2007

Компанія Google вмонтує у браузер Google Chrome підтримку протоколу WebRTC, призначеного для організації голосового та відеозв’язку через інтернет у режимі реального часу.

Google знайшов заміну Skype

Відповідне програмне забезпечення було розроблено компанією Global IP Solutions (GIPS), яку в 2010 році було куплено Google.

На початку червня 2011 року Google перетворила WebRTC на проект з відкритим вихідним кодом. Використовуючи код WebRTC, сторонні веб-розробники зможуть створювати власні програми для голосового та відеозв'язку. Для користування такими програмами не потрібно буде встановлювати додаткові плагіни і клієнти. Єдине, що потрібно користувачеві — це браузер з підтримкою технології.

Повідомляється, що компанія веде переговори про співпрацю з Mozilla і Opera, тому не виключено, що Chrome буде не єдиним браузером з підтримкою WebRTC.

У 2008 році функція відеочату з'явилася у поштовому сервісі Gmail, але для її використання необхідно встановити плагін для браузера. Найпопулярніший у світі сервіс інтернет-телефонії Skype вимагає встановлення на комп'ютер або на мобільний пристрій програми-клієнта

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дзеркало тижня.Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама