Facebook з'явиться у "звичайних" телефонах

18.07.11 11:11 1693

На відміну від більшості існуючих Facebook-клієнтів для звичайних мобільників, новий додаток містить модулі стрічки новин, вхідних повідомлень і фотографій.

Facebook з'явиться у "звичайних" телефонах

Компанія Facebook випустила функціональну Java-програму, яка запрацює на 2500 моделях звичайних, "нерозумних" телефонів.

Як стверджують розробники, новинка розрахована на тих, кому смартфони недоступні в силу ціни, а підтримувати зв'язок з "друзями" з соцмережі на ходу хочеться. Таких користувачів особливо багато в країнах, що розвиваються, які, після насичення ринку в США і Європі, стають головним ресурсом приросту користувача бази Facebook.

Додаток Facebook for Every Phone - "Facebook для кожного телефону" - можна скачати за адресою m.facebook.com або в універсальних магазинах додатків GetJar і Appia.

На відміну від більшості існуючих сторонніх Facebook-клієнтів для звичайних мобільників, що володіють мінімальною функціональністю, воно містить модулі стрічки новин, вхідних повідомлень і фотографій.

Програма дозволяє закачувати зроблені телефоном фотографії в соцмережу, а також знаходити і додавати нових "друзів".

У багатьох країнах Facebook домовилася з операторами зв'язку про надання користувачам програми на певний період часу безкоштовного трафіку.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама