Сьогодні Микола Джига звітував перед депутатами облради

28.10.11 17:26 2769

28 жовтня на черговому засіданні сесії депутати більшістю голосів схвалили звіт Миколи Джиги про виконання державною адміністрацією делегованих обласною Радою повноважень.

Сьогодні Микола Джига звітував перед депутатами облради

Виступаючи перед депутатами облради, голова облдержадміністрації наголосив на пріоритетності завдання модернізації області. Він зазначив: «Команда обласної державної адміністрації у своїй діяльності керувалась основним принципом – модернізувати усі галузі суспільного життя Вінницької області, щоб створити потужний фундамент росту на наступні роки».

Микола Джига також окреслив тактичні задачі реалізації цього плану.

«Визначено ряд першочергових завдань: це модернізація економіки регіону – підвищення ефективності промислового і сільськогосподарського виробництва, створення стимулів росту для переробної галузі, а також основи для розвитку інфраструктури зберігання аграрної продукції, активізація інвестиційної діяльності, зосередження на питаннях збереження населення, покращення медичного обслуговування, а також посилення уваги до сфери дитинства, забезпечення якісної організації обслуговування людей, в тому числі надання адміністративних послуг, оскільки це питання не лише соціальної, а і політичної стабільності» , - сказав він під час виступу.

Губернатор заважив, що за період 2010-2011 років впроваджувались системні зміни, покликані покращити соціально-економічний розвиток регіону. І додав, що на даному етапі «досягнуті проміжні результати».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)