Володимир Гройсман отримав державну нагороду Республіки Польща

11.11.11 16:43 9371

Орден Заслуг Республіки Польщі є вищою нагородою за видатні заслуги у справі зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку взаємин між народами

Володимир Гройсман отримав державну нагороду Республіки Польща

10 листопада міського голову Вінниці Володимира Гройсмана було нагороджено Кавалерським Хрестом Ордену Заслуг Республіки Польща за визначні заслуги в розвитку польсько-українського співробітництва. Ця церемонія відбулась у Києві, на прийомі, організованому Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генріком Літвіним напередодні Дня Незалежності Польщі.

Плідна співпраця Вінниці і Республіки Польща вже давно вийшла за межі суто ділових відносин і переросла у побратимські стосунки. А Вінницький міський голова Володимир Гройсман з перших днів свого перебування на посаді очільника міста підтримував і розвивав зв'язки із Польщею. Зокрема, завдяки спільним зусиллям керівництва міста та області, в лютому 2010 року у Вінниці з'явилось Генеральне консульство Республіки Польщі в Україні, а разом з ним для вінничан та мешканців прилеглих регіонів відкрилось нове вікно у Європу.

Орден Заслуг Республіки Польщі є вищою нагородою за видатні заслуги у справі зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку взаємин між народами. Орденом нагороджуються іноземні громадяни, які, на думку керівництва Польщі, тісно співпрацюють із Республікою і прагнуть розширювати існуючу співпрацю. Рішення про нагородження Орденом приймає Президент Республіки Польща за поданням Міністерства закордонних справ.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)