Міськрада віддала "трамвайні" кошти лікарням на обладнання

16.12.11 13:35 3463 11

На черговій сесії депутати латали бюджетні прогалини

Міськрада віддала "трамвайні" кошти лікарням на обладнання

Сьогодні, 16 грудня, на позачерговій сесії міської ради депутати розглядали три питання, пов’язані з перерозподілом коштів міського бюджету.

Передусім намагались “залатати дірку” яка утворилось у міському бюджеті. Нагадаємо, через підвищення заробітної плати та комунальних тарифів на кінець року у Вінницькому міському бюджеті утворився дефіцит на суму 29 млн. гривень. Депутати затвердили зміни до міського бюджету і субвенції, які Вінниця отримала із бюджету державного: 10 мільйонів гривень дотації для виплати заробітної плати для працівників бюджетної сфери; 13 млн. - субвенція на виплату допомогу сім'ям з дітьми та 3,5 млн. на компенсацію за пільговий проїзд.

Також депутати перерозподіли кошти, які були передбачені на будівництво трамвайної лінії від вул. Келецької до Західного автовокзалу. Як пояснив Володимир Гройсман, місто розраховувало на субвенції з державного бюджету, позаяк самостійно не потягне такого будівництва. Субвенції в цьому бюджетному році місто не отримало, тому вирішили власну частку зарезервованих коштів спрямувати на придбання медичного обладнання для лікарень.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 11. Шмартько
  Шмартько
  15-01-12, 08:29 | IP:80.91.178...
  Дуже цікаво,а для кого ті коліі мають будувати,як кількість Вінничан в зв*зку з "дуже розумною"медичною реформою(нагаданноі бездарними,тупими медичними чиновниками) стає усе меньше і меньше.Незабаром прийдется ще і ті коліі що є розбирати,бо не буде кому по ним іздити.
 • 10. Дурень
  Дурень
  22-12-11, 14:46 | IP:80.91.178...
  Добрий господар,раніше худобу нагодує,а потім сам сідає істи.А як дивитись коли злиденому медику видали по 200 грн.зарплатні за грудень для святкування нового року,хоч мерія без зарплатні не лишилась.І як Ви пан Сірко комусь з медиків давали,то кажіть "де цей нагодований медик за кермом позашляховика". Ганьба тій владі і меру,які не можуть забезпечити злиденною зарплатнею медиків,а будує фонтани і сквери для показахи.А охорона здоров*я це галузь,яка забезпечує здоров*я людей,які більше ніколи не будуть обирати таку цинічну міську владу........
 • 9.
  20-12-11, 13:07 | IP:81.30.173...
  Здаэться,Юлю звинувачують i засудили також за нецiльве використання коштiв вiд квот по Кiотському договору.А в нас забрати з одного мiсця i передати в друге ,не э перевищенням владних повноважень...
 • 8. Стас
  Стас
  18-12-11, 14:07 | IP:95.111.214...
  Якби ви читали не тільки про «вкрадуть», а й про бюджет України на 2012 рік, то знали б, що у Вінниці, як обласного центру, пілотного в реформуванні медицини, тупо забрали 130 млн. гривень. До купи з 100 млн, яких Вінниця недоотримає щей з податку на доходи фізосіб. Ці гроші передано в обласний бюджет. І вже область буде передавати ці гроші, зароблені Вінницею, як субвенцію на фінансування лікарень.
  Повний маразм. Єдине, що так буде дуже зручно тиснути на місто в ході парламентських виборів-2012. Як, коли поступатимуть ці кошти, хрен його знає. Міськрада й спробувала мабуть хоч зараз щось влити в міські лікарні. Але перспективи дуже говенні
 • 7. Сірко
  Сірко
  18-12-11, 00:11 | IP:77.121.116...
  Це по другому називається не перерозподілили, а роздеребанили.

  Так у нас в дворі стояли труби під дитячі грибки закопані в землю, замість того щоб їх до путя довести то їх зрізали і труби зникли у невідомому напрямку, дуже шкода що у мене часу не було цим ділом зайнятися ~:-ОООО!!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)