Вінницькій області на вибори нарізали вісім округів

10.04.12 13:44 3685

Центральна виборча комісія встановила кількість одномандатних округів на виборах до Верховної Ради в кожному регіоні України. Зокрема, у Вінницькій області нарізали вісім виборчих округів.

Вінницькій області на вибори нарізали вісім округів

При визначенні кількості одномандатних округів ЦВК виходив з даних Державного реєстру виборців, згідно з якими кількість виборців в Україні станом на 9 квітня склала 36 млн 253 тис. 147 осіб.

Таке рішення було прийнято на засіданні ЦВК 9 квітня. Згідно з рішенням, на території Автономної республіки Крим буде створено 10 округів, у Вінницькій області — 8 округів, Волинській — 5, Дніпропетровській — 17, Донецькій — 21, Житомирській — 6, Закарпатській — 6, Запорізькій — 9, Івано-Франківській — 7, Київській — 9, Кіровоградській — 5, Луганській — 11, Львівській — 12, Миколаївській — 6, Одеській — 11, Полтавській — 8, Рівненській — 5, Сумській — 6, Тернопільській — 5, Харківській — 14, Херсонській — 5, Хмельницькій — 7 , Черкаській — 7, Чернівецькій — 4, Чернігівській — 6, у місті Києві — 13, Севастополі — 2.

Всього для проведення парламентських виборів буде створено 225 одномандатних округів на постійній основі.

Нагадаємо, відповідно до закону «Про вибори народних депутатів», ЦВК повинна була визначити кількість округів у кожному регіоні не пізніше, ніж за 200 днів до дня виборів, тобто до 10 квітня.
Попереду - створення одномандатних округів — не пізніше, ніж за 180 днів до виборів, тобто до 30 квітня. А також публікації в загальнодержавних та регіональних друкованих ЗМІ перелік одномандатних округів із зазначенням їхніх номерів, меж та центрів — не пізніше, ніж за 175 днів до виборів, тобто до 5 травня.

Крім того, ЦВК має забезпечити створення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі не пізніше, ніж за 190 днів до виборів, тобто до 20 квітня.
Чергові вибори народних депутатів України повинні відбутися 28 жовтня, виборчий процес почнеться за 90 днів до дня виборів, тобто 30 липня.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)