Порошенко вибрав Вінницю для тендерного експерименту

12.04.12 07:00 3970 0

Глава Мінекономіки повідомив, що Вінниця та Дніпропетровська область можуть стати пілотними регіонами, де будуть впроваджувати систему електронних торгів.

Порошенко вибрав Вінницю для тендерного експерименту

Петро Порошенко сказав, що проект відповідного закону запропонує у Верховній Раді до другого читання, а впровадження електронних закупівель Міністерство економічного розвитку і торгівлі почне з себе.

Перше, з чого ми почали - система електронних торгів. В якості пілотного проекту ми продемонструємо це на собі - пілотні електронні закупівлі Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Ми також домовилися про те, що один з регіонів, я не виключаю, що це буде Дніпропетровськ - на рівні області, і муніципальна позиція - думаю, що більше до цього готова Вінниця, продемонструє, що наша пропозиція ефективна", - зазначив Порошенко, якого цитує прес-служба міністерства.

Міністр зазначив, що процедура закупівель повинна бути доступною і відкритою. "Якщо це стосується цін, наприклад, на бензин, то в цьому мають право брати участь всі - це біржові торги, так робиться в усьому світі і не треба ніяких 45-денних тендерних процедур. Вільний доступ, вільна інформація, вільна і відкрита процедура перемоги, дуже швидка й ефективна процедура. Якщо набувається в аграрний фонд зерно - вільний доступ, вільна система документації, вільні, відкриті торги, швидкі розрахунки", - сказав він.

Порошенко підкреслив, що закупівлі, що здійснюються державними підприємствами, також повинні бути доступними і відкритими.

"Те, що є зараз, мене не задовольняє. Закупівлі державних підприємств, які закриті від громадськості - це корупція. При Мінекономрозвитку ми створимо не тільки робочу, а й громадську раду прозорості та відкритості процедури закупівель", - сказав міністр економічного розвитку і торгівлі.

Він додав, що міністерство запропонує до другого читання у Верховній Раді для затвердження проект закону про систему електронних торгів, які дозволять зробити абсолютно прозорими позиції закупівель.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ЛИГА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)