Порошенко переконаний - майбутнє за робітничими професіями

04.09.12 14:35 2780 1

Відомий український діяч Петро Порошенко переконаний, що саме за робітничими професіями майбутнє України.

Порошенко переконаний - майбутнє за робітничими професіями

Про це П.Порошенко сказав у Вінниці під час відвідання Державного навчального закладу «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій».

«Я не випадково відвідав ваш заклад, тому що саме за робітничими професіями сьогодні майбутнє. В нас так вийшло, що вищі навчальні заклади готували виключно юристів та економістів, а працювати не було кому», - сказав П.Порошенко.

Він зазначив, що ROSHEN має угоду про соціальне партнерство з цим навчальним закладом, який на прикладі корпорації ROSHEN може повчитись створенню дружної, найпрофесійнішої, найякіснішої, найсильнішої команди.

«Сьогодні в ROSHEN працює більше 20 тисяч людей і можу сказати, що по рівню соціального захисту, відчуття єдності команди, по якості, ефективності праці сьогодні це безумовно найкраща команда України. Усі ви знаєте, що зовсім недавно, відбулось свято на яке зібралось більше 25 тисяч людей та мільйони телеглядачів, які дивились відкриття нової вінницької кондитерської фабрики. Завдяки новому виробництву у Вінницькому районі буде створено більше декількох тисяч нових високооплачуваних робочих місць. Це є найбільша, найсучасніша фабрика, яка обладнана швейцарським і німецьким обладнанням і орієнтована на ринки країн Європи, Росії. І уявіть, що на цьому найкращому обладнанні можете працювати ви – це найкраща мотивація гарно навчатись», - розповів П.Порошенко студентам закладу.

Майбутнє держави за людьми, які створюють робочі місця, виробляють найякісніший продукт, сплачують податки і головне ефективно працюють на державу, впевнений П. Порошенко. «Я переконаний, що майбутнє нашої держави не за балаканиною, не за протистоянням, а за людьми, які створюють робочі місця, виробляють найякісніший продукт, сплачують податки – демонструючи найкращі риси українців - працелюбність», - сказав П.Порошенко вітаючи усіх студентів та вчителів зі святом Дня Знань.

Корпорація ROSHEN за два роки співробітництва із Державним навчальним закладом «Центр професійно-технічної освіти торгівлі та харчових технологій» забезпечила студентів та співробітників якісною дорогою до закладу, облаштувала благоустрій території, й надає матеріали для навчального процесу. Також студенти закладу мають можливість стажування на фабриках корпорації ROSHEN.

Нагадаємо, що 21 серпня у Вінницькому районі по вул. Липовецькій відкрилась нова кондитерська фабрика Міжнародної корпорації ROSHEN. Загальний обсяг інвестицій корпорації ROSHEN в цей потужний промисловий об’єкт становить близько 600 мільйонів гривень. Запуск нових виробничих потужностей дозволяє додатково випускати близько 120 тисяч тонн шоколадної та іншої продукції в рік. Асортимент фабрики міститиме десятки видів нової продукції. Із запуском усіх виробничих потужностей 2,5 тисячі вінничан будуть забезпечені робочими місцями. Середня зарплата на фабриці становить 6 тисяч гривень. Запуск нових потужностей сприяє й поверненню до життя цілої території Вінницького району, покращує його інвест-клімат. Загалом же корпорація направила на соціальну інфраструктуру міста Вінниці та Вінницького району близько 30 мільйонів гривень.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    04-09-12, 16:37 | IP:81.30.173...
    Господи,гидко читати... Пан Порошенко,певно,забув сказати,що це у всiй корпорацii 20000 працiвникiв,а це 5 кондитерських фабрик та ще+ цукровi заводи i iнше. На "цукерцi" в кожному цеху працюе 1 людина на весь цех-все автоматизовано!).Навiть у 3 змiни на 20 цехiв + склади та iнше це не бiльше 300 чоловiк на завод. Та й беруть туди на роботу лише молодих чоловiкiв до 35 рокiв з вищою технiчною освiтою,жiнок давно майже всiх скоротили.

    Яка робота може "свiтити" працiвницям пIсля цього центру без вищоi освiти на Рошенi- НIЯКА!. Те,що ця людина багато займаеться благодiйнiстю та вклала багато коштiв у розвиток регiону- правда i за це йому дяка та пошана, але те,що буде багато робочих мiсць вIдкрито на новiй фабрицi- брехня! I поки нiхто не покаже статистичного звiту-не повiрю жодному слову.Бо особисто знаю багатьох звiльнених,якI там династiями працювали. А жiнки вкалують лише на пакуваннi новорiчних подарункiв 3 мiсяцi на рiк,кому пощастить влаштуватися .

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)