Іван Мовчан представив новопризначеного голову Вінницької райдержадміністрації

21.01.13 14:53 5754

Голова обласної державної адміністрації 21 січня представив нового очільника Вінницького району – Анікеєнка Володимира Миколайовича, призначеного розпорядженням Президента України від 18 січня 2013 року № 25/2013-рп.

Іван Мовчан представив новопризначеного голову Вінницької райдержадміністрації

Анікеєнко Володимир, Іван Мовчан, Щербатий Станіслав

Вітаючи нового голову райдержадміністрації, Іван Мовчан відзначив досвідченість Володимира Анікеєнка у керівній діяльності, адже в попередні роки він очолював Іллінецький, а згодом і Мурованокуриловецький райони.

Іван Мовчан привітав Володимира  Анікеєнка

Очільник Вінниччини побажав новому керівнику сил та натхнення для плідної роботи щодо розвитку Вінницького району, а також висловив сподівання на подальшу конструктивну та системну співпрацю.

Голова обласної державної адміністрації наголосив на тому, що 2013 рік на Вінниччині оголошено роком без політики, і зазначив, що цьогоріч обласна влада вводить новий алгоритм співпраці з регіонами, активно відпрацьовуючи питання соціально-економічного розвитку територіальних громад у розрізі кожного району.

Раніше ми повідомляли про те. що у Вінницькій області призначено п’ять нових керівників районних органів виконавчої влади.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)