1 лютого депутати міської ради затвердили зміни до генерального плану міста Вінниці

03.02.13 11:54 5628 6

1 лютого, під час чергової сесії, депутати міської ради затвердили 46 питань. Серед них – зміни до генерального плану міста Вінниці

1 лютого депутати міської ради затвердили зміни до генерального плану міста Вінниці

Депутати міської ради своїм рішенням внесли зміни в генеральний план міста. Вони пов’язані з потребою актуалізації багатьох позицій містобудівного розвитку, які виявлені в процесі моніторингу генплану за 5 років.

Потреба приведення цих змін викликана і вимогами Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно з яким всі процеси містобудівного розвитку, розміщення всіх об’єктів – повинно відповідати рішенням генплану, а генплан, в свою чергу, не можна корегувати раніше аніж через 5 років.

Також, в цьому проекті, напевно що вперше, застосовано інноваційний підхід до процесів перетворень і можливих змін цільового призначення території - визначенні так звані зони реабілітації. Це території, на яких процеси змін вже частково реалізовані або тривають, чи існують тільки наміри в майбутніх змінах.

Але головне кардинальне рішення цього проекту – достатньо амбітний намір по зміні межі міста, яку заплановано встановити по окружній дорозі. Це звичайно тягне за собою досить вагоме збільшення загальної площі міста. «Суть цих планів зовсім не в бажанні просто збільшити площу і навіть не в прагненні отримати додаткові надходження від плати чи оренди землі хоча ці території обслуговуються за рахунок міста дорожньою, транспортною та інженерною інфраструктурою, - запевняє головний архітектор міста Олександр Рекута. - Перш за все, ставиться за мету, необхідність формування стратегії і перспектив планомірного і гармонійного розвитку міста в певному цілісному утворенні, де не має конфліктів інтересів».​

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Юрий
  Юрий
  09-02-13, 15:48 | IP:91.124.18...
  Вся проблема в новой конфетной фабрике Порошенко, которая построена на земле одного из винницких колхозов. Порошенко решил уйти от налогов, перенеся фабрику. А наши депутаты, решили, что он просто так, не уйдёт))). На винницкий район им начхать – они на старом городе дороги сделать не могут, мусор не вывозят. Теперь до окружной, все строительные склады и оптовые фирмы, заправки и рестораны, будут теперь им платить и всё с ними согласовывать... Новое корыто - они берут на лапу им плотят, всем остальным покупать по большим ценам – лучше не будет… Зачем нам винницкий район!?! Тут половина улиц асфальт ждут со времён Брежнева, теперь его будут лепить на новом месте, где себе участки депутаты купили, а остальные так помрут на улицах, до которых никому нет дела!!!
 • 5. Алексей
  Алексей
  05-02-13, 11:33 | IP:193.243.158...
  Я пропоную ліквідувати Вінницький район, а села приєднати до м.Вінниці, бо немає ні Київського району, ні Львівського, ні Одеського і т.д.
 • 4. БабаТамара
  БабаТамара
  04-02-13, 13:52 | IP:95.81.35...
  Треба рубати "Лісопарк" бо хижки не буде де будувати :)))000))
 • 3. Бог
  Бог
  04-02-13, 12:48 | IP:95.81.35...
  А я хіба м..я дозволяв?
 • 2. 555
  555
  04-02-13, 11:22 | IP:82.207.102...
  Суть цих планів зовсім не в бажанні просто збільшити площу і навіть не в прагненні отримати додаткові надходження каже архітектор міста Олександр Рекута.
  Ні суть плана в відкатах, які буде отримувати крівництво Вінниці при розкраданні землі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)